Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szalamandra79, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Friss, gazdag, krémes textúra. Öt gyümölcs és zöldség kivonatot tartalmaz. Minimalizálja a fáradtság látható jeleit és kiváló nedvességgel tölti meg a bőrt. Simább, teltebb, fényesebb és nyugodtabb arcbőrt eredményez. Paraben-, ásványi olaj- illetve szintetikus színezék mentes

Kiszerelés: 50 ml

Stenico

2016. május 14.

Túlzás, hogy minimalizálja a fáradtság jeleit, de jól hidratál, nem zsírosít, még kombinált és normál bőrre is jó télen. Az illata finom és az összetevők is rendben vannak, de semmi extra, ami miatt újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

tamarella

2015. április 26.

Felcsillanó szemmel kerestem rá a termékre, hogy véleményezzem, de látom, nem mindenkinek vált be...
Életem ackréme, az biztos. Nem kimondottan problémás az arcbőrőm, de vanak rajta mitesszerek és néha néha pattanás is.. Nem tüntette el a mitesszereimet ez a termék, de nem is arra van. Már az illata is feldob! :) Nagyon jó "zselékrém", ha létezik ilyen. Olyan, mintha zseés lenne, de mégis krének néz ki. Szerintem azért nem jöhetett be az előző hozzászólóknak, mert szerencsére minimális (fél borsónyi) mennyiséget kell felkenni. Könnyen eloszlatható és tényleg zseniális az illat, nagyon szeretem, legszívesebben megenném :)
22L

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

22L

Lills

2014. december 29.

Nekem sem jött be, nem szívódik be rendesen, nem is hidratál. Nekem pattanásokat nem okozott, de semmi pozitív hatása sem volt. Legalább az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

Liliath

2013. december 9.

Az illata valóban nagyon jó, a hidratálás terén is megfelelő, de nekem is sok pattanásom lett tőle. Nekem nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nekem sem vált be, a homlokom teli lett tőle ragyákkal és bár vékony rétegben kentem fel, mégis megmaradt reggelre is belőle egy kis zsíros érzet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

lindy08

2013. január 8.

Én a géles állagút használom nem a richet, nekem nagyon bevált. Bár igaz,hogy éjszakára kenem fel... Fincsi illata van,jól szívódik és jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

andrea.horvath79

2011. október 27.

Sajnos egy biotherm termék sem jött be nekem eddig. Egy 15 ml-s próbám volt ebböl a krémböl, aminek sok- sok mitesszert és néhány pattanást köszönhettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.