Biovanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Csökkenti a viszketést, regeneráló, hámosító és hűsítő hatású. Alkalmazza túlzott napozás, szoláriumozás, vagy kvarcolás után.

Dea

2018. február 24.

Most próbáltam ki először, eléggé kellemetlen illata van, láthatatlan spray, nem is látszik a bőrön, hogy ráfújtad, kíváncsi vagyok mennyire nyugtatja az egést. Egyenlőre nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

MTimea

2017. augusztus 16.

Pár nap alatt elmúlik tőle a túlzott napozás utáni fájó, húzódó viszkető érzés. Nagyon hatékony, könnyen használható, hűsítő érzést nyújt. Nyugodt szívvel ajánlanám bárkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract