Björk & Berries

Ár:   €35   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   €35
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Gyengéd és hatékony géles arctisztító, mindennapos használatra, rózsaszín agyaggal és béta-glükánnal. Eltávolítja a szennyeződéseket és szűkíti a pórusokat, ugyanakkor megőrzi a bőr nedvességét. Anti-irritatív és nyugtató tulajdonságokkal bír.

Hidratálók: Propanediol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

PVP 0 0