Blanche

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

"A magas E-vitamin tartalmú jojoba olaj szabályozza bőröd faggyútermelését, míg a ligetszépe olaj antioxidánsként megköti a szabadgyököket. Az önmagában is ezerarcú, főként feszesítő, tonizáló hatásáról ismert rózsavizet választottuk arckrémünk alappillérének, mert kiválóan regenerálja, életre kelti a dehidratált bőrt. Lágy, könnyű textúrájának köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. "

csipijo

2018. november 13.

Hónapok óta használom. Reggel sminkelés előtt egy fél órával felkenem és szépen beszívja a bőröm, nem csillog, nem zsírosodik. Az illata pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

eszterke

2018. november 1.

Naturkozmetikum? Szuper! Magyar? Szuper! Nekem sajnos nem vált be. Ha ennyire szépek az összetevői, akkor mi a túrónak van agyonillatosítva? Semmi bajom a rózsaillattal, de az arcomra minek órákon át??? Felkenve ragacsos, zsíros érzés - egész napra. Lehet, hogy éjszakára való, ezt azonban nem jelzi az ismertető pár sor. Smink alá is garantált a ragacsos érzés, fénylő bőrkép. Pedig nagyon száraz a bőröm, soha az életben nem volt zsíros. Azért a 3 csillag, mert valóban hidratál, kb. 2 hete használom, de kezdem elveszíteni a türelmemet, annyira nem vált be. Szerintem kézre fogom elhasználni. Kár volt eltérni a kedvenc magyar naturkozmetikumomtól, igaz, az sokkal magasabb árkategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Evike07

2018. március 9.

Problémás, vizhiányos bőröm van. Esténként használom, nagyon könnyű krém, hamar beszivodik. Reggelre puha és kellemes tapintásu az arcböröm. Nagyon meg vagyok elégedve, szuper kis arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

pszilvi

2018. január 29.

Felületi Vizhianyos a bőröm, eléggé hamar kiszárad.néhány hete kezdtem használni ez a krémet és az én bőröm hihetetlenül könnyen beissza, reggelre finom puha arccal ébredek!
Viszonylag kevés kell belőle, kiadós a mennyiség, a csomagolását pedig egyenesen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

yoyo85

2018. január 15.

Sajnos nekem sem vált be. Még jó, hogy nem teljes áron rendeltem meg. Este próbáltam ki, és reggelre fénylett az arcom, a pórusaim rendesen látszottak. Így én is tovább adtam. Maradok a bevált Nagora manufaktúra arckrémemnél :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

BlackMagicWoman

2018. január 4.

Egy ideje felhagytam a multik által eladásra kínált “szuper” krémekkel és áttértem a naturkozmetikumokra. Így kerültem kapcsolatba a Blanche-val és nagyon kellemesen csalódtam! Nagyon hálás a bőröm ennek a krémnek is! Esténként használom és imádom az illatát is. Kifejezetten nőies krém csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Preesty

2018. január 4.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Először fenntartással voltam a rózsavíz miatt, de nagyon finom az illata. Nagyon keveset kell belőle felkenni, és akkor pont jót tesz a száraz bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

rayeri

2017. december 21.

Kifinomult design, airless tégely, finom, könnyed állag, szép természetes összetevők. Az illata nekem kicsit "mamás" és sajnos nagyon fénylik utána a kombinált bőröm, nappalra egyáltalán nem tudom használni. Télen talán elkenegetem, újra nem veszem. Ha valakit érdekel, szívesen átadom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!