Best of Beauty 2019

Blistex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koala, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Véd a szárazság, a nap, a hideg, a meleg és a szél káros hatásai ellen.

ktothkriszti94

2018. július 3.

Finnországban vettem, mivel az ottani hideg az átlagosnál is jobban megviselte az ajkaim. Ezzel nagyjából kézben tudtam tartani a helyzetet, de egy kicsit csípett, és én annyira az illatát/ízét sem szeretem, kissé testápoló jellegű. Itthon beépítettem a reggeli rutinomba, ha használok rúzst, előtte kenem fel, így sokkal hidratáltabb marad alatta az ajkam. Elég sokáig kibírja, gyakran még ebédszünet előtt is érzem hogy kissé még sikamlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

rocksteadycat

2014. január 3.

Sokat vártam, keveset kaptam. :( De ezen nem csodálkozom, van ami nekem hat és másnak nem, és fordítva. Remélem másnak beválik majd!
Nekem maradt száraz és szétszakadozott a szám bőre, hiába kentem reggel illetve lefekvés elött is hogy alvás közben hathasson. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Fényvédők: Homosalate, Octinoxate, Benzophenone-3
Illatanyagok: Octyl Salicylate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.