Blistex

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2018. október 24.

Kategória:   Ajakápolók

Saranhuone

2019. december 11.

Müllerben lehet kapni. Nálam a legjobbak között van, a legkiszáradtabb ajkat és körömágyat is helyreteszi egy éjszaka alatt, nátha esetén a kipirosodott orra is működik. A benne lévő kámfor miatt kezdődő fejfájást is elűz, ha időben kenünk a halántékra. Ráadásul nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Mobara

2019. augusztus 28.

A legjobb ajakápoló amivel eddig találkoztam. Bármennyire ki van száradva a szám, egy-két nap alatt rendbe hozza. Soha semmire nem cserélném le, bárhová megyek, mindig kell hogy legyen nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Dorinaa

2018. október 27.

Jó termék, pár napja vettem a Müllerben és azt mondták aktív termék. Gyógyszeres kezelés alatt állok a pattanásos arcom miatt, amitől nagyon kiszárad a bőröm, főleg a szám és az orrom környéke. Ebben az esetben nem olyan hatékony sajnos, de egyébként akinek nem betegesen szárazak az ajkai, annak remek lehet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

zuzka

2018. február 28.

Ez az ajakápoló a legeslegjobb. Fuvolista vagyok és nem mindegy mennyire szárad ki a szám, az sem hogy mi van rajta. Ezzel ha bekenem, akkor is tudok fújni, mintha nem lenne rajta semmi, ugyanakkor kellemesen hűsit és véd. A legnagyobb téli hidegekben is ez a legjobb! A Labelloba direkt raknak szárító elemet hogy állandóan kenegesd a szád és vegyél újat. A Blistex pedig nem fogyasztó cikk, nekem több mint 2 évi elég volt ez a kis tégely!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

incifinci28

2017. július 31.

nagyon jó cucc! extrém repedezésre is azonnali gyógyír. sokáig elég,nagyon kellemes a bizsergő érzés a számon és simán jó szájfénynek is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

kneva

2016. szeptember 16.

Megvettem, mert kíváncsi voltam, olyan-e mint a tégelyes Carmex. Nem tudom megfogalmazni, hogy miért, de ez egy kicsit kevésbé tetszik. Talán az állaga. De jónak jó, elhasználgatom, négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

sz93

2016. június 15.

Egyszerűen csodaszer!! Csak a kiszerelésével nem vagyok megelégedve, hogy bele kell nyúlni, így csak itthon tudom használni, nem tudom magammal vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

LolaDobrev

2015. december 29.

Labello elbújhat mellette... imádom!!!! mindig ápol, és egy éjszaka alatt rendbe teszi a cserepes számat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

melange

2015. október 10.

Nem rossz, nekem néha szárít...nem érzem a wow hatást...a Carmex után csalódás volt... Várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Barbika4

2015. október 3.

Ud2: azt hittem ameddig kapható újraveszem, de találtam jobbat, aminek íze sincs, mivel sohszor amikor este ezt használom kissé hányingerem lesz...de ettől még 5 csillag ez is.

A legjobb ajakápoló! Már 2-3 éve használom, de mindig beválik, nem "szokott hozzá" a szám. A feszülő érzést azonnal megszünteti, és felpuhítja a számat, és nem csak időlegesen. A kisebb sebek is hamarabb begyógyulnak tőle a téli hidegben.
A hátránya ,hogy bele kell nyúlkálni, de azért megoldható a higiénikus használata.

Ud: még mindig a legjobb, és a müllerben kapható! Sajnálom azért, hogy nincs nem nyulkapiszka verzióban ugyanez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!