Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 050 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szeszi, Módosítva: 2013. november 1.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 050 Ft

DKNY Be Delicious parfüm utánzat.

Ár: 2 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Esperanza7

2018. március 30.

Hasonlít, de mégsem annyira.... Friss illat. Igazi zöld illat én így jellemezném :)
Sokáig használtam, nekem tartós volt, egész nap éreztem magamon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 30.

Sokáig használtam, nekem tartós volt, egész nap éreztem magamon :)

bettoo

2014. szeptember 17.

Hasonlít az eredetire, és ahhoz képest, hogy utánzat elég tömény illata van, nem lehet sokat fújni belőle, de gyorsabban elillan, mint az eredeti, ezért naponta többször befújom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

kékvelúrcipő

2014. március 10.

Hasonlít az tény, de járul mellé valami borzasztóan kellemetlen szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Hasonlít az tény, de járul mellé valami borzasztóan kellemetlen szag.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool