Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az arcradírszemcsék bármely Bobbi Brown arctisztítóval vagy arcvízzel összekeverhetők, így egy könnyen kezelhető, gyengéd arcradírt hozunk létre. Üveges kiszerelésben kapható, tetején kiöntővel a könnyű használat érdekében.

cremeblanche

2017. január 3.

Szerintem a piacon ez az egyik legjobb összetételű bőrradír. Én nagyon szeretem, hogy gyakorlatilag ez a radír maga és nem áll semmilyen krémben, mielőtt használnám. Az tény és való, hoyg a kezelése nem a legegyszerűbb: én arctisztító habba szoktam egy csipetnyit tenni (illetve amennyit elbír az arcom) és összedörzsölve viszem fel a bőrömre. Ha vizes kézzel akarom lecsukni az üveget, akkor könnyedén összetapad a tetején megmaradt radír ami nem túl jó hír... Arról nem is beszélve, hogyha lecsúszik a mosdó széléről és koppan a csempén, félő, hogy könynen eltörik és mehet az egész a kukába. Viszont az arcom gyönyörű lesz tőle és puha, nagyon jól tisztít és egyáltalán nem erősek a szemcsék, szóval nem egy kínszenvedés a radírozós heti rutin, mert nem lesz utána piros az arcom. Mindig újraveszem, bár nem kell sűrűn - elvégre bőven elég több, mint fél évig egy üvegcse. 4 csillagot adok, mert azért a csomagolása (bár nagyon szép) lehetne praktikusabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

nora.hajdu91

2015. december 13.

Én nem ezért indultam, csak megemlítette a eladó a márkaboltban,és érdekelt. Ő krémmel mutatta,nagyon-nagyon tetszett, de itthon a la roche posay tusfürdőmbe szoktam tenni picit,használom az arcomra zuhany közben és néha a könyököm-térdem is átdörzsölöm vele. Így nagyon gazdaságos és nagyon jó. Írok majd még mikor elfogyott,kíváncsi vagyok meddig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Avicky

2013. november 8.

Már kétszer megvettem, de a másodikat nem kezdtem el használni, mert jobbat találtam. Hatása nem rossz, de nagyon macerás a használata, mivel a felvívő anyagról magamnak kell gondoskodnom. Ha vízzel, tonikkal keverem, hamar szárad, mielőtt sikerülne tényleg alaposan lepeelingezni a bőrömet. Ha krém alapra teszem, soha nem érek el hatást vele. Tehát vízzel hasznosabb, viszont így egy csomó anyag kárba vész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

FEV

2013. szeptember 2.

Nekem bevált: nem túl érdes, mégis jól radíroz. Nem BB arclemosóval használom, így is tökéletes. Utána finom, sima lesz bőröm. Gazdaságos és praktikus az üveges megoldás: magam szabályozhatom, hogy egy-egy használatkor mennyit szeretnék belekeverni az arclemosóba. Biztos, hogy újra veszek, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil