Bobbi Brown

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Egy szupersima, ultra-hidratáló, nem ragadós szájfény, a semlegestől egészen az élénk színekig.

Parabén-, ftalát-, szulfit-, glutén-, kőolaj-származék- és állati eredetű összetevőktől mentes

12 árnyalatban kapható

Az INCI a lista végén található +/- színezékek felsorolását nem tartalmazza.

Ár: 2990 Ft/db+ szállítás , Eladó: jucika81
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Banki utalás, posta, foxpost

Madi

2022. szeptember 22.

2021. március:
Inkább rúzsos típus vagyok, mint sem szájfényes, de ez abszolút kedvenc lett nálam, nyár óta szinte csak ezt viselem. Love Letter elnevezésűt vettem meg, ez egy természetes rózsaszín árnyalat. Valamelyest építhető, de én 2 rétegnél többet nem szoktam felkenni.
A weboldalon non-stickynek írják, ezzel tulajdonképpen egyet értek. Szájfényről van szó, tehát valamennyire mindegyik ragacsos, de ez valóban nem az a klasszikus, ragasztószerű formula, amibe ha véletlenül belefújja a szél a hajadat, utána órákig ragadni fog. Meglepően tartós, gyakorlatilag egész nap fent marad, nem halványul, nem szívódik be és nagyon jól hidratál. Az evést persze nem bírja, de azt egyik szájfény sem. Még el sem fogyott az első, de már előre megvettem a tartalékot. Imádom, IMÁDOM!

Update:
2 és fél éve tart a rajongás, a Love Letter árnyalatból már harmadik újravételnél járok. Örök kedvenc!
Majdnem elfogyasztottam továbbá egy Freestyle-t is, amit szintén imádok.
A harmadik árnyalatom a Hot Streak lett, ami tűzpirosnak tűnik, de felkenve határozottan bogyós árnyalat és ez az első, ami picit befogja a számat, valamint egy kicsit kevésbé egyenletesen fed, így körülményesebb a felvitele. Neki önmagában csak 4 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

2021. március:

Update:
Majdnem elfogyasztottam továbbá egy Freestyle-t is, amit szintén imádok.

Lina14

2021. december 8.

Nekem egy kis csoag részeként a Free spirit árnyalatot sikerült megszerezni, egy barackosabb nude árnyalat, nagyon kényelmes viselet, kicsit balzsamos érzet. Sajnos nem túl tarts, de kb semelyik szájfény sem az
Elég drága azért ami, de nagyszer darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Elég drága azért ami, de nagyszer darab.

mkdorina

2021. április 14.

Nesze semmi fogd meg jól kategória..ettől sokkal jobbra számítottam. A sima szájfénye után erre esett a választásom, úgy voltam vele ez nem a tipikus ragacsos formula, hà teszek egy próbát (a sima lip glossal tökéletesen meg voltam elégedve, gyönyörű ajkakat varázsol)
Jó-jó ez nem ragacsos, kényelmes viselet, szépen hidratál, de kb.semmi köze a szájfényhez, inkább ajakápolónak mondanám, ahogy már írták is előttem.. Egyáltalán nem tartós, 1-2 óra múlva el is tűnik. Felesleges pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

szeliger

2020. július 10.

Sunkissed árnyalatban az idei nyári limitált kollekcóból. Ajakápolónak tökéletes, szájfényként azonban nem üti meg a mércét. Ennek az árnyalatnak a csomagolása kissé eltér a képen láthatótól, a kupak rozé aranyszínű és a tok is hasonló árnyalatú pöttyökkel díszitett. Az applikátor a drogériás vonalnak megfelelő, szimmetrikus szivacsos fej, semmi extra. Az olajos formula nem csúszkál, az ajkak bőrébe jól beszívódik, kiválóan hidratál és ez a hatás jóval hosszabb, mint amennyi ideig a szájfény funkciójában teljesít. A színtől sokkal többet vártam, a tubusban vagy a kezem bőrén szép árnyalatú korallos szín, az ajkakon gyakorlatilag semmi. Fél-egy óra múlva a szín teljesen lekopik, még enni vagy inni sem kell hozzá, hogy eltűnjön. Fénye alig van, az én öregedő számon sehogy nem mutat. Az eredmény olyan, mintha egy jó minőségű ajakápolót használtam volna, ehhez nem kell szájfényt venni. Ha legalább fényvédőt tartalmazna, de még azt sem.
Szorgalmasan kenegetem, ha már megvan, fogyjon is, szabadságos napok alatt amúgy is kevesebb sminket használok. A hidratáló hatása menti meg, amúgy elég nagy csalódás, ez volt az első Bobbi termékem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 10.

bobekecske

2020. július 8.

A legkényelmesebb, hidratálóbb szájfény, amit próbáltam. Picit ragacsos, emiatt tartós is. A színek szokásos Bobbi színvilág: természetes, könnyen viselhető, abszolút előnyös árnyalatok. A kupak praktikusan pici kattanással záródik.
A Bobbi ajakkencék szerintem az egyik legjobbsk a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

A Bobbi ajakkencék szerintem az egyik legjobbsk a piacon.

Rose23

2020. július 2.

Ilyennek képzelem a tápláló és selymes, tökéletes állagú szájfényt. A képen látható New Romantic árnyalat van meg, gyönyörű szín. Száraz ajkakkal csodát művel. Nagyon kellemes érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Sűrűség szabályozó segédanyag.