Bobbi Brown

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez az egyedülállóan gyengéd sminklemosó hatékonyan eltávolítja a tartós és vízálló sminket a szemről és az ajakról, miközben ápolja a szempillákat. Tiszta és friss érzést hagy maga után. Biztonságos a kontaktlencse viselők számára is. Bőrgyógyász és szemész által tesztelt.

Vicus7

2017. november 18.

Kis kiszerelésben vettem meg. Először száraz vattára tettem, de nagyon sok kell belőle. Utána már bevizeztem a vattát és arra tettem, így jobb használni. Az Yves Saint Laurent szempillaspirált alig tudom vele lemosni, dörzsölni kell nagyon. Én többet vártam tőle. Előnye nem csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

LittleBaby

2017. augusztus 29.

Bobbi Brown szempillaspirálhoz ajánlotta az eladó, hogy ezt a terméket csak ez a sminklemosó tudja leszedni. Nos, igaza is van, mert ezek a Niveák vagy egyebek nem szedik le nekem, maximum erős dörzsöléssel..
Magával a termékkel csak annyi a bajom, hogy gyorsan elfogy, igaz én kb az egész vattakorongot beáztatom, hogy jól le tudjam törölni a sminkemet. Nagyon könnyen lehozza a sminkeket, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

knifeofdreams

2012. január 31.

Nagyon jó sminklemosó, kíméletes a szemhez, de hatékonyan távolítja el a tartós szemfestéket is. Én Bobbi Brown zselés szemhéjtusához kaptam, és azt is tökéletesen el tudja távolítani dörzsölés nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Peg-4 Dilaurate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.