Bobbi Brown

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A színek kombinálásával villám gyorsan tökéletes, vízálló és több mint nyolc órán át alap nélkül is tökéletesen a helyén maradó füstös sminket készíthetsz. A 8 féle árnyalat alkalmas visszafogott vagy drámai szemsmink készítéséhez. Amíg a felvitelhez nem szükséges addig a satírozáshoz és a szélek finomításához szükségünk lehet egy satírozóecsetre.

Ár: 7900 Ft + Foxpost , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, limitált két színű, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem)

lapale

2021. augusztus 2.

Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket, mert nagyon megtetszett az egyszerű csomagolás
és a mini kiszerelés. Golden pink és golden bronze színekben vásároltam meg.
Felviszem a golden pinket ceruzával, utána az ujjammal eldolgozom. Az állaga krémes.
Nagyon szép csillogása lesz és így nem lesz harsány. A bronzzal kiemelem a szemeimet.
Tartósnak tartós, egész napos viselet után is rajtam van.
Szeretem, mert praktikus és egyszerű, könnyen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

és a mini kiszerelés. Golden pink és golden bronze színekben vásároltam meg.
Tartósnak tartós, egész napos viselet után is rajtam van.
Szeretem, mert praktikus és egyszerű, könnyen használható.

syandr

2020. február 11.

Nagyot csalódtam benne, rajtam kb 2 órát bírta. Többen írták, hogy tartós, sajnos rajtam egyáltalán nem volt az.. pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

sophia86

2019. október 15.

Tartósan fenn marad egész nap a termék a szemhéjamon, a ráncokba nem ül bele, szépen el lehet dolgozni. Nude Beach szín számomra tökéletes, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

carmenjade

2017. február 15.

Utazáshoz a legjobb termék, ujjal könnyen felvihető, eldolgozható és nagyon tartós, Egy 12 órás mászkálós munkanapon is simán fenn marad. Az én szemhéjamon akkor sem ráncosodik, ha nem használok se alá se fölé semmit. Egy csillagot levonok, mert sajnos hamar elfogy mindennapi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

cremeblanche

2017. január 3.

Sajnos nagyon nem szeretem. Gönyörű színeket dobnak piacra minden újabb kollekcióval, és nagyon kecsegtető a külseje is, azonban 1-2 használat után számomra világossá vált, hogy nem ez lesz életem terméke. Darabokban hullik le a szememről, nagyon könnyebb összeáll, és kiszárítja a szemhéjamat, ami sebes lesz a használata után. Egyáltalán nem tartós, és borzasztó hamar kiszárad a kupak alatt, ami használhatatlanná teszi nagyon rövid idő után, így képtelenség lenne elhasználni (ha nem lennének az eleinte felsorolt problémák és szeretném elhasználni). Remélem javítanak a forumlán, mert ez így nálam csak 2 csillag, pedig nagyon szeretném szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

SzZs1981

2016. március 30.

Szeretem mert gyönyörűek a színek (Bark, Heather Steel, Truffle, Sand Dune amiket használok), pigmentáltak, tartósak, és akár ecset nélkül is gyorsan készíthető velük egy szép smink. Igazi utazó/fesztivál/low-maintenance smink must have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

zseni

2016. január 22.

a többi komment alapjan valoszinünek tartom, hogy minden szin kicsit mashogy müködik, mert nekem a Bark arnyalat van (sötetbarna, de szemhejon inkabb szükresnek nez ki), es tökeletesen meg vagyok vele elegedve! nagyon könnyü hasznalni, nem ragad, nem ül bele a rancokba, urban decay primer potion-re kenve elkepesztöen tartos es vizallo. gyorsan kell vele dolgozni, mert annyira bombabiztosan ül meg a szemhejon, hogy 15-20 masodperc utan mar nem nagyon lehet mozgatni sehova. ahogy a leirasban is all, könnyen felvihetö, de utana (föleg az erösebb szineknel) satirozoecsettel el kell dolgozni a szeleket. nalam teljesen bevaltotta a hozzafüzött remenyeket, alapdarab lett a sminkkeszletemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

NovakneViki

2016. január 16.

Én is a Mini Must Have Kit-ben találkoztam először ezzel a ceruzával, próbáltam először közvetlenül a szemhéjra kenve, de akkor nekem is nagyon ragadt a szemhéjam. Valahogy nem hagyott nyugodni hogy egy luxus termék ennyire használhatatlan legyen, úgyhogy kipróbáltam, hogy a ceruzáról az ecsettel szedem le a festéket és így bevált. Úgyhogy azóta beruháztam a Shadow és a Taupe színekre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

vanett

2015. július 20.

MINI MUST HAVES tulajdonosként a Sand Dune árnyalat van az én birtokomban is. Hogyha nem is jártám úgy, mint turbolya, hanyatt abszolút nem estem tőle (főleg a tégelyes tartós szemhéjfesték után, ami ehhez hasonlítva olyan, mintha valami irtó gagyi low end akarna Bobbival versenybe szállni...). Az, hogy kb nem is látszik a szemhéjamon, egy dolog (nyilván megvan a MINI MUST HAVES átka), de hogy felkenve igen occsó' hatást kelt, azt valahogyan nem tudom neki elnézni. Még szinte fel se kenem, s már csíkos (a szemhéjam bármiféle bemozdulására "bereped"), s mikor az ujjammal megpróbálom eldolgozni, lejön a fele, s az ujjbegyemen vigyorog... Mintha sertészsírral lenne bekenve a szemhéjam, s nem ragadna oda. 2 áthúzással úgy nézek ki, mintha életemben először festeném ki magam, s halvány lila gőzöm nem lenne a csízióról még minimális szinten sem és nem tudnám megítélni, mi az elég.
Lehet, még nem használtam eleget, lehet, még nem tapasztaltam ki, de nekem ez a sticky eddig csak megbonyolította a reggeli sminket, nemhogy megkönnyítette volna! Ha tényleg az a titka, amit wishes ír (fixálni kell vmi más szemhéjpúderrel), akkor érdekelne, hogy ez a cucc így mégis mivégre...
Nem adom fel, még próbálkozom, de egyelőre nagyon hálás vagyok annak, hogy csak ilyen mini darabom van, mert irdatlanul szívnám most a fogaimat, ha a teljes méretbe öltem volna pénzt! Ja, a tartóssága teljesen oké, hogy legyen pozitív felhangja is a mondandómnak! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

turbolya

2015. május 4.

Megvettem a Must Haves Kitet, és ez a darab benne a lehető legkevésbé sem bizonyult must have-nek. Először kíváncsiságból szemhéjalap nélkül tettem föl, szerencsére csak egy pár órás házon kívüli időre, mert megőrültem tőle: úgy éreztem, felcsavarta a szemhéjamat, mint valami rolót, önálló életet kezdett élni a szemhéjam bőre, alig bírtam pislogni, és szörnyen szárított is, szinte égetett, alig vártam, hogy leszedjem. Másodszorra alappal tettem föl, akkor már nem volt ennyire kellemetlen, de így is nehéz érzés volt. Elképzelhető, hogy túl sokat használtam belőle (amúgy valójában nem, talán ha két nagyon enyhe húzásnyit), de kevesebb meg egyáltalán nem látható, ez a Sand Dune tulajdonképpen szinte színtelen szín. Egy ilyen megbarátkoztató-rábeszélő csomagba inkább olyan kívánkozna, ami átütő élményt nyújt (pozitívan) és valóban nélkülözhetetlenné teszi magát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.