Bobbi Brown

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Automata szemöldökceruza különleges ferde véggel az ultra-pontos felvitelért. 16 órán át tartós, vízálló, páraálló, izzadásálló. Viaszok és emollientek kombinációja biztosítja, hogy a színe ne fakuljon és hogy dörzsölésálló legyen.

Ár: 7000 , Eladó: peppi
Állapot: 3x probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 2500 Ft postán maradóval , Eladó: KezdoManias
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán előre utalás után
Plusskutya

2019. április 3.

Hahaha, amikor a Mac szemöldökceruzámat vettem, felszaladt a szemöldököm az ára miatt. Hát ennél már lementem hídba...
Az előttem szólókkal maximálisan egyetértek, tényleg könnyű vele dolgozni, pedig nem vagyok gyakorlott szemöldök-művész.
Megfelelően tartós is, egész nap bírja.
A színe is nagyon eltalált, passzol a festett sötétbarna hajamhoz és a sötét szemöldökömhöz - espresso árnyalatban vettem meg.
Csak hát az ára...
Profi sminkes ajánlotta nekem a minap a Rimmel hasonló tudású szemöldökceruzáját, ami ugyanilyen csavarós/kefés megoldású.
A Rimmel-t a héten kezdtem el használni, egyelőre nem tapasztalok különbséget a kettő között, az áruktól eltekintve: a Rimmel negyed-annyiba kerül, mint ez a csodacucc.
Emiatt 1 pontot le akartam vonni tőle, de mivel a BB nem tesztel állatokon, és szuperkíméletesen állítja elő a termékeit, elfogadom a magas árat.
Viszont jó tudni, hogy vannak pénztárcabarátabb alternatívák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Megfelelően tartós is, egész nap bírja.
Csak hát az ára...
Viszont jó tudni, hogy vannak pénztárcabarátabb alternatívák.

RekaT8

2019. január 10.

Szuper szemöldökceruza. Nagyon tartós, könnyű vele dolgozni, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

peppi

2018. december 15.

Nagyon jo fedesu, szep szinu, hosszantarto, konnyu vele dolgozni. Nagyon sokaig eleg. Jo kis termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Anchan131

2018. július 12.

Kedvenc szemöldökceruzám. Könnyű vele dolgozni. Tökéletes a taupe árnyalat a hajam színéhez. Egyetlen negatívuma az, hogy kevés ideig tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

winnie

2017. szeptember 2.

A legeslegjobb szemöldökceruza amit valaha használtam. Lassan egy éve megvan de talán még a fele sem fogyott el. Extra tartós, nyáron sem folyik le, elképesztően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Adena

2017. április 20.

Az eddig használt legjobb termék a szemöldökömre! A végének köszönhetően villámgyorsan meg tudom csinálni a szemöldököm reggelente ellentétben a többi termékkel, amikkel órákig tartott megrajzolgatni. Én semmi olyat nem tapasztaltam, hogy nehezen fog vagy vésni kell, sőt, pont annyira fog, amennyire kell. A sötétbarna hajszínemhez a Saddle árnyalat jól illik, szép, természetes hatást lehet vele kelteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

mnici

2017. január 19.

Nagyon tartós, a munkanap és edzés után is a helyén marad. A szaküzletben az eladók segítőkészek, így nem nehéz a megfelelő színt megtalálni. A kefés része is puha, jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

cremeblanche

2017. január 3.

Biztosan rossz színt választottak nekem, mert egyáltalán nem látszik a szemöldökömön. Szép a csomagolás, praktikus, hogy van kefe vége, és nagyon szépen ívelt maga a ceruza rész is, de szerintem egyáltalán nem kezelhető könnyen (ugyanis nagyon kemény benne a festék, szinte "vésni" kell, hogy valami látszódjon) és nem tapad a bőrre. Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Szto

2016. október 22.

En imadom, a legjobb termek ebben a kategoriaban amit probaltam, sokaig tart , minden nap hasznalom mar majus ota es meg felig van. Nagyon tartos, nem maszik el napkozben. LOVE
Mindenkinek ajanlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Mindenkinek ajanlom

Ashmatiii

2016. július 2.

Hat ez szerelem. Sokat hezitaltam,h ez v a tegelyes,de mivel az fenylik felkenes utan,ezert maradtam a ceruzanal.
Jo dontes volt.
Konnyen lehet hasznalni,praktikus a kiszerelese,gyonyoru a szine es tartos.
Korabban clinique-et hasznaltam,de ez sokkal jobb.
Imadas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Jo dontes volt.
Konnyen lehet hasznalni,praktikus a kiszerelese,gyonyoru a szine es tartos.
Korabban clinique-et hasznaltam,de ez sokkal jobb.
Imadas.

Antioxidánsok: Tocopherol