Bobbi Brown

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Automata szemöldökceruza különleges ferde véggel az ultra-pontos felvitelért. 16 órán át tartós, vízálló, páraálló, izzadásálló. Viaszok és emollientek kombinációja biztosítja, hogy a színe ne fakuljon és hogy dörzsölésálló legyen.

Ár: 4500 ft postával , Eladó: Adrika91
Állapot: Kb a fele van meg, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Banki utalás után postázom
Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil Grey színl
Ár: 7900 , Eladó: peppi
Állapot: 2-3 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
RekaT8

2019. január 10.

Szuper szemöldökceruza. Nagyon tartós, könnyű vele dolgozni, és nagyon sokáig elég.

RekaT8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

peppi

2018. december 15.

Nagyon jo fedesu, szep szinu, hosszantarto, konnyu vele dolgozni. Nagyon sokaig eleg. Jo kis termek.

peppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Anchan131

2018. július 12.

Kedvenc szemöldökceruzám. Könnyű vele dolgozni. Tökéletes a taupe árnyalat a hajam színéhez. Egyetlen negatívuma az, hogy kevés ideig tart.

Anchan131
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

winnie

2017. szeptember 2.

A legeslegjobb szemöldökceruza amit valaha használtam. Lassan egy éve megvan de talán még a fele sem fogyott el. Extra tartós, nyáron sem folyik le, elképesztően jó.

winnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Adena

2017. április 20.

Az eddig használt legjobb termék a szemöldökömre! A végének köszönhetően villámgyorsan meg tudom csinálni a szemöldököm reggelente ellentétben a többi termékkel, amikkel órákig tartott megrajzolgatni. Én semmi olyat nem tapasztaltam, hogy nehezen fog vagy vésni kell, sőt, pont annyira fog, amennyire kell. A sötétbarna hajszínemhez a Saddle árnyalat jól illik, szép, természetes hatást lehet vele kelteni.

Adena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

mnici

2017. január 19.

Nagyon tartós, a munkanap és edzés után is a helyén marad. A szaküzletben az eladók segítőkészek, így nem nehéz a megfelelő színt megtalálni. A kefés része is puha, jól lehet vele dolgozni.

mnici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

cremeblanche

2017. január 3.

Biztosan rossz színt választottak nekem, mert egyáltalán nem látszik a szemöldökömön. Szép a csomagolás, praktikus, hogy van kefe vége, és nagyon szépen ívelt maga a ceruza rész is, de szerintem egyáltalán nem kezelhető könnyen (ugyanis nagyon kemény benne a festék, szinte "vésni" kell, hogy valami látszódjon) és nem tapad a bőrre. Számomra pénzkidobás volt.

cremeblanche
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Szto

2016. október 22.

En imadom, a legjobb termek ebben a kategoriaban amit probaltam, sokaig tart , minden nap hasznalom mar majus ota es meg felig van. Nagyon tartos, nem maszik el napkozben. LOVE
Mindenkinek ajanlom

Szto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Mindenkinek ajanlom

Ashmatiii

2016. július 2.

Hat ez szerelem. Sokat hezitaltam,h ez v a tegelyes,de mivel az fenylik felkenes utan,ezert maradtam a ceruzanal.
Jo dontes volt.
Konnyen lehet hasznalni,praktikus a kiszerelese,gyonyoru a szine es tartos.
Korabban clinique-et hasznaltam,de ez sokkal jobb.
Imadas.

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Jo dontes volt.
Konnyen lehet hasznalni,praktikus a kiszerelese,gyonyoru a szine es tartos.
Korabban clinique-et hasznaltam,de ez sokkal jobb.
Imadas.

erika830104

2016. január 23.

Az egyik legjobban eltalált szemöldök formázó számomra!
Nem maszatolódik el a nap végére sem!Hajnalban mikor készülődöm dolgozni a szokásos rituálé része ez is,hogy valami emberi formát vegyek fel :-D
Valóban nagyon rá kell nyomni,hogy aztán tudjunk vele dolgozni,viszont Én kifejlesztettem a saját technikámat vele,és így valami csoda felvinni.
Kicsit benyálazom,és aztán kezdem el Magamnak felvinni!

erika830104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Az egyik legjobban eltalált szemöldök formázó számomra!
Kicsit benyálazom,és aztán kezdem el Magamnak felvinni!

Antioxidánsok: Tocopherol