KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. március 15.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, és a benne levő jázminvirág és napraforgó olaj komfortos érzést nyújt a bőrnek.

Ár: 3000 FT , Eladó: lizakagi
Állapot: 1 szer próbált, 30ml utazó méret, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kneva

2017. április 3.

Egy utazó méretet használtam el, sajnos nem szerettem meg. Nekem súrlódott a bőrömön a vattakorong, még akkor is, ha nedves vattácskákra vittem fel. Úgy éreztem, h csikorog, és ez engem nagyon zavart. Próbáltam még vizes arcon és vizes ujjakkal eloszlatni, nagyon érdekes, hogy vízzel érintkezve kifehéredik, szinte habossá válik. A sminket szuperül leszedte, nem is erről van szó, de igazából örültem, amikor végre elfogyott.
(én amúgy elsőnek használok micellás vizet, utána krémet, illetve ez esetben az olajat, végül még lemosom egy habzó lemosóval, triple cleansing, lemosás mániás vagyok :-)

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

carmenjade

2017. február 15.

Ez egy nagyon jó lemosó. A boltban a lány azt javasolta, hogy bevizezett vattára nyomjam, de nekem úgy be leginkább, ha még olaj állapotában felkenem a sminkes arcomra, aztan vízzel lemosom. Maradéktalanul eltávolít mindent, utána a biztonság kedvéért szoktam micellás vízezni, de igazából nincs rá szükség, nem hagy olajos réteget a bőrön. Mindenkinek ajánlom.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

KSB1985

2016. november 29.

Nagyon jò lemosò,èvek òta ezt hasznàlom.Tetszik az illata ès az àllaga is.Annak ellenére hogy olajos lemosò egyáltalàn nem zsírosít.Tökèletesen tisztít,leviszi a vízàllò sminket is.

KSB1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

apolka

2016. november 28.

Úgy látom, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem szereti ezt a lemosót. Szerintem a szolid lemosó balzsamokhoz képest (mint pl. a Clinique TTDO balm) nem eléggé csúszik, nem volt elég kellemes szétoszlatni az arcomon és nem szerettem az illatát se eléggé. Valahogy ez egész élmény nem volt az, amit egy Bobbi Brown terméktől vártam. A sminket leszedi ez tény, szóval elhasználtam, de örültem, hogy elfogyott.

apolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Amadeus

2016. szeptember 7.

Rögtön a nagy kiszerelést vettem meg, mert nagyon sok blogon olvastam róla nagyon jó véleményt. Nem hiába! Nagyon kellemes érzés, amikor felviszem az olajat az arcomra, és "lemasszírozom" vele a sminkemet. Elég erős szemsminket hordok nap mint nap (szemhéjpúder, tus, néha vízálló spirál), de szerencsére mindent maradéktalanul lehoz. Sőt, még sosem csípte a szemem, pedig néha a lemosás közben kinyitom a szemem, hogy megnézzem a tükörben, lehozta-e a sminket már. Az is pluszpont, hogy sosem húzódik utána a bőröm. A következő kipróbálandó lemosóm az extra balm rinse lesz valószínűleg, mert nagyon izgat annak is az állaga. Meglátjuk majd, hogy melyik győz:)

Amadeus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

koboldmaki

2015. szeptember 5.

Utazó kiszerelésben is kapható ez az olaj, így kipróbálásra beszereztem egyet.Azért szeretem az olajos arctisztítást, mert nagyon kíméletes és ez számomra az érzékeny szemkörnyéken különösen fontos.Több arctisztító olajat próbáltam eddig, több-kevesebb sikerrel ezzel viszont nagyon elégedett vagyok.Jó, hogy semleges illata van, szépen tisztít és nem szárít.Nagyon szeretem használni.

koboldmaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Lillla31

2015. augusztus 9.

Ez egy csodaszer! Eltávolít minden sminket, és nagyon kellemes érzést hagy maga után, nem húzódik tőle a bőröm. Elsőre drágának tűnhet, de nagyon sokáig elég, ezért csak ajánlani tudom mindenkinek.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

andrea.horvath79

2015. március 30.

A LEMOSÓ ! Mindent eltávolít, nem szükséges külön szemfestéklemosó. A bőrön nem hagy olajos réteget, nem okoz mitesszereket . Az ára jó magas (43 €) , de mostantól nem vagyok hajlandó lemondani róla, mert használhatsz akármilyen jó szérumot és krémet , a lemosó talán a legfontosabb része az arcápolásnak.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

FEV

2014. április 26.

Eddig a BB Lathering Tube Soap-ot használtam, de mikor újra akartam venni, az üzletben az olajat ajánlották helyette. Nagyon szkeptikus voltam (előtte nem olvastam véleményeket): egy olaj, amitől nem lesz zsíros, fénylő az arcom?! Azért gondoltam, kipróbálom... És tényleg nagyon jó: sminket leviszi, nem irritálja a bőröm/szemem, nem zsíros arcom tőle. Használata után puha, tiszta a bőröm. Eddigi legjobb arclemosóm!

FEV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

BubuMaczko

2013. december 24.

Vásárláshoz kaptam mintát belőle. A kombinált bőröm miatt féltem, hogy zsíros lesz tőle, de az előző hozzászólások meggyőztek. Nagyon örülök neki, hogy kipróbáltam. Egyáltalán nem csípte a szemem, és leszedett mindent cserébe: Bobbi hosszantartó zselés tusát (amit eddig maradéktalanul egy lemosónak sem), vízálló spirált, mindent! A bőröm kellemes, puha maradt, és nem lett zsíros, olajos érzetem utána. Egyetlen hátránya, hogy a szempilláimon "megült" kicsit az olaj, így pár perc homályos látás jött... De így is a legjobb lemosó, amivel találkoztam...

BubuMaczko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.