Bobbi Brown

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2022. május 9.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, és a benne levő jázminvirág és napraforgó olaj komfortos érzést nyújt a bőrnek.

Ár: 3.200 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, 30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost
Ár: 3.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost

vivitrius

2022. január 12.

Minim van. Mindent is leszed, de elképesztően erős illata van. Csomag részeként jutottam hozzá. Elkenegetem, de szerintem ennyiben maradunk. Önmagában biztosan nem venném meg. Az előttem nyilatkozóval teljes mértékig egyetértek. Az olajos lemosók számomra értelmezhetetlenek. Halkan jegyzem meg, a babaolaj vagy a kókuszolaj ugyanezt tudja, tizede (pssszt: százada) áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Rose23

2022. január 3.

Tettem egy próbát a kis kiszereléssel, szerencsére csak azzal.
Próbáltam már a L'Occitane olajos lemosóját ezelőtt, de ugyanazok a kérdések maradtak bennem: mi a fenére jók ezek az olajos lemosók? :D hogy szétkenjük a sminket a fejünkön? Hogy belemenjen a szemembe és utána egy ideig homályosan lássak? Sose fogom megérteni :D nem visz le semmit, ellenben egy csomó macera és egy csomó víz kell hozzá. Utána marad a zsíros bőrérzet. Maradok a micellásnál, az tiptopra lehoz mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Tettem egy próbát a kis kiszereléssel, szerencsére csak azzal.

szdiana23

2021. november 1.

Egyik legjobb olajos lemosó, amit valaha próbáltam. Nagyon jól leszedi a sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Ejszakaikoboldmaki

2021. szeptember 3.

Ez az első arctisztító olajom, de azt hiszem most kivételesen elsőre belenyúltam a tutiba :)
A sminkelt arcomba masszírozom, nem kell sok belőle, aztán kis vízzel még nyunyorgatom és mindent de mindent leszed. A vízálló megmozdíthatatlan szemsminket is kacagva leoldja.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Nagyon szeretem.

Madi

2021. március 1.

Egy kis kiszerelésűt kaptam az egyik vásárlásom mellé. A leírás szerint gyengéden távolítja el a nem vízálló (!) sminket, ehhez pedig nincs szükség másra, mint szárazon elmasszírozni az arcon, majd leöblíteni.
Meglepő módon egészen jól működik, pedig nekem valamiért ritkán válnak be az egyszerűbb lemosók. A spirállal ez is küzdött, de míg más termékek a szempillákon és a tövükben bőven hagynak maradékot, ez teljesen leszedett mindent. Az egyetlen, amiért nem fogom használni, hogy a teljes tisztításhoz háromszor kellett átmennem a szemkörnyékemen, ami nekem nagyon érzékeny és ennyi is elég volt, hogy irritáltnak érezzem a szememet és a körülötte lévő finom bőrt. Biztos vagyok benne, hogy nem csak a lemosó, hanem a víz miatt is, ami valljuk be, nem a legjobb itt a városban, dehát valahogy le kell öblíteni, szóval nem tudom kihagyni a műveletből.
Az illata egyébként kellemes, állagra pedig jóval hígabb, mint amilyenre az olaj szó hallatán számítottam. Ha kevesebb sminket használsz, esetleg kevésbé tartós spirálokat, vagy netán egyszerűen nem érzékeny a szemed, teljesen jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

KaradyAnn

2020. december 15.

Jól eltávolítja a sminket, bár a vízállóval megküzd rendesen. Nem olyan sűrű, olajos az állaga, inkább vizes jellegű. Sajnos nekem nagyon szárítja a bőrömet. Ha dupla arctisztításhoz ezt használom, a végére sivatag lesz az arcbőröm.Érzékeny, száraz bőrre én nem ajánlom. Az illata picit erős nekem, de mivel ez ízlés kérdése, nem számít negatívumnak, csak számomra. Örülök, hogy csak mini kiszerelésben vásároltam meg, még több mint a fele megvan, nem tudom, mire fogom elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

NovakneViki

2020. szeptember 17.

Ezt az olajat teljesen félreismertem.
Még 2015-ben a Mini Must Have Kit egyik elemként kipróbáltam, vattakoronggal használtam, de akkor nem jött be.

És jön a nagy DE. Pár napja a Bobbi Brown Fashion street insta oldala tartott egy live-ot, ott beszéltek a sokkal praktikusabb használatáról méghozzá vattakorong nélkül, mint a sima sminklemosó olajat kell eloszlatni a bőrön majd vízzel leöblíteni. Most egy utazó kiszerelésű olaj van csomagolva a Love&Go szetthez. A fenti instalive után kipróbáltam vattakorong nélkül vízzel leöblítve és magam is meglepődtem, hogy milyen kellemes volt. Pihepuha bőrt hagy maga után az illata pedig nyugtatóan gyógynövényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Ezt az olajat teljesen félreismertem.

Lexi99

2019. november 22.

Rettentően bejött! Nem szeretem az olajokat, de ez más. Nem adja azt a nehéz tömény olaj érzését, könnyed, de mégis megfelelően hidratál és az illata is nagyon finom.
Határozottan jól tisztít, arctisztítónak használom a sminklemosása után. Száraz/normál bőrre nekem tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Qwerty1234

2019. október 27.

Travel kiszereléshez sikerült hozzá jutnom. E termék ébresztett rá, hogy az effajta lemosót nem biztos hosszú távon tudom szeretni. De természetesen ezt a kis szerelest elhasznalom. Hátha megszeretem
Sminket le hozzá szépen. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Sminket le hozzá szépen. 🙂

Adrika91

2018. március 28.

Nagyon szeretem ezt az olajat! Igaz más ilyen jellegű lemosóval nem próbálkoztam még, de nem is éreztem szükségét... A nehezen lemosható Double Wear alapozómat csak vele tudom szépen feloldani, lemosni. Szép puha bőrt hagy lemosás után. Én utána még egy habzó lemosóval is arcot mosok mert nagyon ügyelek arra, hogy biztosan semmi ne maradjon a bőrömön lefekvés előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.