Bobbi Brown

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. március 15.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, és a benne levő jázminvirág és napraforgó olaj komfortos érzést nyújt a bőrnek.

3200 Ft Új Bobbi Brown Soothing Cleansing Oil
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy személyesen
Ár: 2800 Ft / db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KSB1985

2016. november 29.

Nagyon jò lemosò,èvek òta ezt hasznàlom.Tetszik az illata ès az àllaga is.Annak ellenére hogy olajos lemosò egyáltalàn nem zsírosít.Tökèletesen tisztít,leviszi a vízàllò sminket is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

apolka

2016. november 28.

Úgy látom, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem szereti ezt a lemosót. Szerintem a szolid lemosó balzsamokhoz képest (mint pl. a Clinique TTDO balm) nem eléggé csúszik, nem volt elég kellemes szétoszlatni az arcomon és nem szerettem az illatát se eléggé. Valahogy ez egész élmény nem volt az, amit egy Bobbi Brown terméktől vártam. A sminket leszedi ez tény, szóval elhasználtam, de örültem, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

Amadeus

2016. szeptember 7.

Rögtön a nagy kiszerelést vettem meg, mert nagyon sok blogon olvastam róla nagyon jó véleményt. Nem hiába! Nagyon kellemes érzés, amikor felviszem az olajat az arcomra, és "lemasszírozom" vele a sminkemet. Elég erős szemsminket hordok nap mint nap (szemhéjpúder, tus, néha vízálló spirál), de szerencsére mindent maradéktalanul lehoz. Sőt, még sosem csípte a szemem, pedig néha a lemosás közben kinyitom a szemem, hogy megnézzem a tükörben, lehozta-e a sminket már. Az is pluszpont, hogy sosem húzódik utána a bőröm. A következő kipróbálandó lemosóm az extra balm rinse lesz valószínűleg, mert nagyon izgat annak is az állaga. Meglátjuk majd, hogy melyik győz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

koboldmaki

2015. szeptember 5.

Utazó kiszerelésben is kapható ez az olaj, így kipróbálásra beszereztem egyet.Azért szeretem az olajos arctisztítást, mert nagyon kíméletes és ez számomra az érzékeny szemkörnyéken különösen fontos.Több arctisztító olajat próbáltam eddig, több-kevesebb sikerrel ezzel viszont nagyon elégedett vagyok.Jó, hogy semleges illata van, szépen tisztít és nem szárít.Nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Lillla31

2015. augusztus 9.

Ez egy csodaszer! Eltávolít minden sminket, és nagyon kellemes érzést hagy maga után, nem húzódik tőle a bőröm. Elsőre drágának tűnhet, de nagyon sokáig elég, ezért csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

andrea.horvath79

2015. március 30.

A LEMOSÓ ! Mindent eltávolít, nem szükséges külön szemfestéklemosó. A bőrön nem hagy olajos réteget, nem okoz mitesszereket . Az ára jó magas (43 €) , de mostantól nem vagyok hajlandó lemondani róla, mert használhatsz akármilyen jó szérumot és krémet , a lemosó talán a legfontosabb része az arcápolásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

FEV

2014. április 26.

Eddig a BB Lathering Tube Soap-ot használtam, de mikor újra akartam venni, az üzletben az olajat ajánlották helyette. Nagyon szkeptikus voltam (előtte nem olvastam véleményeket): egy olaj, amitől nem lesz zsíros, fénylő az arcom?! Azért gondoltam, kipróbálom... És tényleg nagyon jó: sminket leviszi, nem irritálja a bőröm/szemem, nem zsíros arcom tőle. Használata után puha, tiszta a bőröm. Eddigi legjobb arclemosóm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 26.

BubuMaczko

2013. december 24.

Vásárláshoz kaptam mintát belőle. A kombinált bőröm miatt féltem, hogy zsíros lesz tőle, de az előző hozzászólások meggyőztek. Nagyon örülök neki, hogy kipróbáltam. Egyáltalán nem csípte a szemem, és leszedett mindent cserébe: Bobbi hosszantartó zselés tusát (amit eddig maradéktalanul egy lemosónak sem), vízálló spirált, mindent! A bőröm kellemes, puha maradt, és nem lett zsíros, olajos érzetem utána. Egyetlen hátránya, hogy a szempilláimon "megült" kicsit az olaj, így pár perc homályos látás jött... De így is a legjobb lemosó, amivel találkoztam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 24.

Yndre

2013. június 14.

Ez a termék a legjobb sminkeltávolító amit valaha a kezembe vettem! Ezentúl bye-bye könnyfakasztó szemfestéklemosó és kilónyi vattakorong, csak ezt fogom használni. Az alkalmazása csak annyi hogy néhány pumpálásnyit eloszlatok a tenyeremben, jól elmasszírozom az arcomon, a szememen, a szempilláimat bedörzsölöm vele és vízzel leöblítem. Az eredmény tökéletesen tiszta arcbőr, mindent eltávolít, a szempillaspirál is úgy olvad le a pilláimból mintha vajból lenne. Ráadásul megkíséreltem vízálló spirállal is, és még azt is többé-kevésbé leszedte, bár nem tökéletesen. A szememet egyáltalán nem irritálta. A legjobb benne, hogy lemosás után a bőröm tökéletesen matt, egyáltalán nem fényes vagy zsíros érzetű. Így még nagyon zsíros vagy problémás bőrűeknek is ajánlom. Gyakorlatilag az extra száraz bőrtől a zsírosig mindenkinek jó lehet. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Pöti

2013. április 13.

Már régóta szemeztem vele... Most végre kipróbálhattam. Jó ideje keresek olajos lemosót, amit egész arcra használhatok és oldódik vízzel. Eddig a TAO lemosóját használtam erre a célra. Működik, az is tökéletes lenne, de nem bírom az illatát. Bementem a westend douglasba, hogy adjanak nekem valami alternatívát. Erre az amúgy tényleg nagyon kedves eladólány a kezembe nyomta az Artemis kétfázisú lemosóját. Na, egész arcra felejtős, szétszárította a bőrömet. A szemfestékkel jól elbánik, de tényleg csak oda használom. Aztán olvasgattam itt a KM-n és belebotlottam a Bobbi Brown lemosójába. Mondanom se kell, szintén westend Douglas. Ott elmondtam az eladólánynak a nyűgömet, azóta enyém a drága. Ennek már nincs rossz szaga, inkább kicsit fura, olyan, mintha teával mosogatnám a bőrömet. Ráadásul jó volt rá a Glamour kupon, szóval így már azért barátibb volt az ára. Szeretem.. Minden festéket gyönyörűen leoldott egy perc alatt, vízzel nagyon szépen le tudtam mosni, nem maradt olajos a bőröm utána. Viszont nem is húzódott. Tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.