BOD

Ár:   £11.99   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   £11.99
Kiszerelés:   1 kg
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Vegán és cruelty-free fürdősó, mely csillámos rózsaszín fürdővizet varázsol.

Madi

2019. május 9.

Ez aztán a sellős életérzés! Mindenem lilás-aranyosan ragyogott, mintha belefeküdtem volna egy doboz highlighterbe. Baromi jól nézett ki! Kicsit aggódtam, hogy mennyi idő lesz levakarni, de meglepően gyorsan lejött tusfürdővel, minimális mennyiség maradt csak a bőrömön.
A használat során semmilyen irritációt nem tapasztaltam, a bőrömet sem szárította ki. A kádat so-so befogta, de ott sem kellett nagyon erőlködni, hogy lejöjjön. Illata sajnos nincs. Egészen jópofa ez a fürdősó, de még mindig a forralt boros a kedvencem ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Színezék. Lilás piros.