Body&Soul

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

A Body Salt Scrub finom sókristályok segítségével szabadítja meg a bőrt az elhalt hámsejtektől, fokozza a vérkeringést és csodálatosan ápolt bőrérzetet nyújt. A cédrus, narancs és rózsa mesés illata ellazítja és felélénkíti a testet és a lelket.

tonic

2019. december 7.

Próbáltam ismerősnél,nagyon jó, gondoltam veszek annak ellenére,hogy én az Organic Shop radírját nagyon szeretem,de egyszerűen nincs a boltban,egyszer meg egy szétfolyt példány volt,de azt meg nem hoztam el...ettől függetlenül hatásában ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 7.

EveCarefree

2019. július 29.

A legjobb testradír! Az illata, a sós íze, a bőrpuhítása, az elhalt hámsejtek tökéletes eltávolítása, az állaga, a kiszerelése, a mennyisége, a termék ár/érték aránya megérdemli a 5*-t. Én szaunázás előtt szoktam leradírozni a testem, szaunázás után ezzel bababőr effektusom van. Azután a testápoló olaját használom hidratálás képpen. A kettő párosítása tökéletes élményt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Dina92

2019. május 10.

Imádom, imádom imádom!!!
Először is leszögezném, hogy nekem minden nyavalyás olajtól kis szőrtüsző piros gennyesedések jönnek ki mellkasomon váll hát arcon. De ez a csoda isteni.
Az illata intenzív de elcsábít.
A sószemek megfelelően durvák, és radírozás közben optimális idő alatt olvadnak el. Arcra us használom.
Használata után olajos marad a bőr, de nincs az a -tudjátok- fullasztó érzete a bőrömnek.( mint pl a nívea zuhanyzás közbeni testápolójától) Testemet felitatom arcomat azert jol ledörzsölöm türcsivel.
Szuperül hidratál, nem leszek utána mitesszeres.
Direkt ezért a termékért regisztráltam ide, hogy ezt elmondhassam mert ezt mindenkinek tudni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Imádom, imádom imádom!!!
Az illata intenzív de elcsábít.
Szuperül hidratál, nem leszek utána mitesszeres.

Anada

2018. július 30.

Én nagyon szeretem :) Eléggé dörzsöl nekem, szóval óvatosan kell vele bánni. Utána alig szoktam megtörülközni, hogy nedves bőrön át felszívódhassanak az olajok,
És igaza van az előző hozzászólónak, valóban kiül a tetejére az olaj, szóval érdemes összekutyulni használat előtt :)
Mivel nagyon tetszett az illata, ezért megvettem ebből a termékcsaládból a testolajat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

LittleSpark

2018. július 24.

Az illata mesés orientális, mintha valami török fürdőben lenne az ember. Én finoman nőiesen összekutyulom használat előtt az ujjammal mert ugye kiül az olaj a tetejére. Nem túl durva. Az olaj pedig szépen beivódik a bőrbe. Az illata sokáig megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.

Sárga színezék.