Body&Soul

Ár:   150 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

A levendulaolajat tartalmazó, természetes tengeri sóból álló kiváló minőségű formula a kellemes és ápolt bőr érzését biztosítja fürdés közben. A levendula és a füge varászlatos illata a meleg nyári estéket idézi.

Lina14

2019. november 29.

Nekem eddig ettől a márkától ez volt csak meg, de nagyon tetszett, fincsi illata van és szépen oldódik, nem tapad meg a kádon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

ALettah

2019. november 23.

A piros bogyós után ez a második, amit kipróbáltam a családból. És az utolsó is. Ha egy kanál sót és egy kis lila temperát nyomnék a fürdővízbe, ugyanott lennék. Gyenge, alig érződő műanyag levendula, vagy levendulás autóillatosító szaga van, és a lilára színezett fürdővizen kívül semmi más észlelhető hatása nincs. Befejeztem a kísérletezést ezzel a márkával, nem jó semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Pajzs

2019. október 15.

Ki lehet benne szimatolni egy kis levendulát, de az megbújik egy nagy adag parfümillat mögött, amit már más Body & Soul termékekben is éreztem; én pedig jobban szeretem a nyers levendula aromáját. A vizet szép lilára színezi, megnyugtató ránézni. Nem okozott viszketést vagy egyéb irritációt, de nem is táplált, inkább kikapcsolódásnak volt jó. Nem szárított vészesen, kibírható volt testápolózás nélkül létezni utána, de talán jobb lett volna bekenni magam.
Ajándékba kaptam, kellemes volt, de nem hiszem, hogy magamtól megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Ajándékba kaptam, kellemes volt, de nem hiszem, hogy magamtól megveszem újra.

Ennie86

2019. március 2.

Imádom a levendulát és a szép mandalás lila csomagolását. Kemény 150 Ft-ért vesztegették a Müllerben.
Na de a termékről: nagyon kellemes illata van. Nem az az igazi levendula, de nagyon tetszik. :) Szép lilás tőle a víz. Nem kell utána sikálni. :) Tényleg ad egy kis pluszt fürdés közben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

csemezb

2019. január 24.

Hát azért levendula illatnak érdekes, de egyébként kellemes, nem az a nagyon zavaró illat. Vízben is kellemes, akciósan vettem, semmi különöset nem csinál, de nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

candus

2018. november 12.

En azt hittem, hogy ez sima testradir, és annak használtam el :D Úgy tokre jól tette a dolgát, nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Tvylvis

2018. március 28.

Imádom a levendulaillatot, de csak akkor, ha nem művi. Érdekes módon ez az illat bejött, pedig nem 100 %-ig természetes levendulaillata van, szépen púderessé van kerekítve. Intenzíven megmarad a vízben is. Nem irritál, kifejezetten nem szárít, de azért jól esett utána a testápoló. Ajánlom azoknak, akik a tömény, természetes levendulaillatot annyira nem szeretik, de azért egy "finomított" változatát szívesen kipróbálnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Ci 45430, CI 42051

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.