Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

A gránátalma-kivonatot tartalmazó, természetes tengeri sóból álló kiváló minőségű formula a kellemes és ápolt bőr érzését biztosítja fürdés közben. A gránátalma és a piros bogyók gyömölcsös és friss illata a vitalitás és az életöröm érzését biztosítja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ALettah

2019. szeptember 19.

Nos, minap iszonyatosan összekaptunk este a párommal, nagy dühömben elvonultam hát fürdeni, és ezt a kis piros bogyósat löttyintettem a kádban. Az egész vizet szép pirosra festette, kicsit aggódtam is, hogy lejön-e a cucc a fehér zománcról, de csak belecsobbantam. Pedig az illata sem volt valami biztató, az a megfoghatatlan, művi "gyümölcsös" szag. Na, de ki már nem szedhettem a vízből. Elmerültem hát, és épp kezdtem megnyugodni egy női magazint lapozgatva, mikor benyit a kedves, és hirtelen holtra vált arccal ugrik a kád mellé... nem, nem vágtam fel az ereim, nyugi :))
Gótikus kamaszoknak morbid témájú fotózáshoz két tasaknyit ajánlok.
Másra nem túl használható.
Ja, kellett testápolózzam magam utána ezerrel, mert szárít is a drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Gótikus kamaszoknak morbid témájú fotózáshoz két tasaknyit ajánlok.
Másra nem túl használható.
Ja, kellett testápolózzam magam utána ezerrel, mert szárít is a drága.

Tvylvis

2018. március 28.

A levendulás testvére nagyon tetszett, ez inkább az egynek elment kategóriát képviseli. Elég művi pirosbogyós illat, nem túl ápoló formula. Nem viszketett használat után a bőröm, de már a vízben tudtam, hogy kell utána testápoló. Ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Alkoholok: Alcohol
Tisztítószerek: Decyl Glucoside, Sodium Methyl Oleoyl Taurate