Body&Soul

Ár:   €1.99   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eeinhr, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   €1.99
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló fürdőolaj, amely wellness kényeztetést biztosít az otthon kényelmében.

eeinhr

2019. február 14.

Rettentő száraz volt már a kézfejem mellett (!) az egész testem már szinte annyira, hogy hámlott a bőröm. ( Hiába volt minden baba olaj, Uriage gyógyszertári krém.. ) Megláttam a müllerben akciós volt 600,- gondoltam egy próbát megér... és milyen jól tettem.. Hazaértem a kezemet megmostam vele és azonnal a kézfejemet már rendbe is tette, pedig már olyan volt, mint a csiszolópapír, de tényleg :D Azóta pedig már fürödtem is vele, és óriási csodát művelt.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.