Bomb Cosmetics

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Használd a masszázsvajat fürdés vagy tusolás után, a már száraz bőrödön, mint kakaóvajas testápolót. Akár tenyeredben tartva, testhőmérsékletre is olvad. A maradék vajat csomagold vissza a fóliába, hogy frissen tartsd a következő alkalomra!

vadvirag919

2019. január 26.

Isteni illata van, szeretem is kenegetni vele magam, de gyanús, h leginkább a pizsigatyám lett hidratáltabb tőle. :( Réteget hagy maga után, kb 90% nem szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

bubilany

2017. november 22.

Több bomb masszázsszeletet próbáltam már és eddig mindegyik nagyon bejött!!! :) Meleg bőrrel kell találkoznia a (nem hideg) masszázsszeletnek, így könnyebben kezd olvadozni :) Könnyen beszívódik, ami a masszázsolajokhoz képest hatalmas előny!!
Nagyon tetszik ez a kis buborékos kivitel!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Nagyon tetszik ez a kis buborékos kivitel!!! :)

nika97

2015. december 27.

Egész jó,de egy idő után mintha beszáradni és erőlködni kell h valami ott maradjon a bőrön....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

neakardtudnihogyki

2015. december 25.

Imadom ... :) Az olajos hatása meg hab a tortán....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Imadom ... :) Az olajos hatása meg hab a tortán....

piroslili

2015. november 18.

Ez a legjobb masszázstömb amit valaha használtam! A barátom imádja, amikor ezzel masszírozom, mert nem kell utána zuhanyozni mint az olajok után. Könnyen beszívódik, meleg masszázs közben és kellemes illata van. Sokkal jobb, mint bármelyik LUSH tömb. Hegedűs Gyula utcában karácsonyig nagyon jó áron adják, én már szereztem be belőle :$

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

dessy

2015. február 10.

Az illata és a külalakja csodás. Nagyon jó, hogy ilyen kis bubis. Jól hidratál is. A lush masszázstömböket odaveri és még árban is jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

2014. július 22.

Szerelem....isteni illat, ami sokáig megmarad, és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Szerelem....isteni illat, ami sokáig megmarad, és nagyon jól hidratál.

infinite01@freemail.hu

2014. április 23.

Nagyon kellemes az illata és praktikus használni, hiszen nem nagyon tudsz túl sokat tenni, masszázs után pedig nem gond hogy a lepedő olyan lesz. Finom puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Pöti

2014. március 23.

Az egyik kedvenc csokim az epres.. Ennek pont ilyen az illata, kis híján beleharaptam. Jó vele masszírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

ludvnora

2014. március 7.

Engem már a külsejével és az illatával megnyert, nagyon cuki :) Sosem volt még "szilárd" testápolóm, de eddig nagyon tetszik. Jól hidratál, az illata sokáig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 7.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Steareth-2
Tisztítószerek: Steareth-2
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Színezékek: Red 7 / CI 15850

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.