Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kakaó és sheavaj tartalmú fürdősüti.

Illat: Eper és pezsgő

Olaj: Rozmaring és geránium

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sunnyvagyok

2016. április 29.

Azt hittem egy alkalomra elég lesz, de annyira tetszett, hogy nem tudtam kivenni a kádból! :D
Imádtam az illatát, valamint éreztem a bőrömön egy kis olajos érzést is, ami kifejezetten tetszett, mert hiper puha lettem tőle fürdés után!
Az epret én sem tudtam kihagyni a kóstolásból, valóban finom! :D
Azóta volt szerencsém mégtöbb fürdősütit kipróbálni, és mindegyikkel kapcsolatban pozitív az élményem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Az epret én sem tudtam kihagyni a kóstolásból, valóban finom! :D

Lierre

2015. január 25.

Kb. kétheti szorgalmas Lush-tesztelés után akadt a kezembe a Müllerben valami új fürdőélmény után keresve... Kicsit lassabban oldódik fel, pár perc kell a teljes elpezsgéséhez. Az illata visszafogott és természetesnek tűnik, nem kiabál messziről, olyan fincsi eperfagyi illata lesz a víznek tőle, s tejesen opálossá válik a színe. Az epermagok nem túl csábítóan lebegnek a vízben, bár arra jó volt, hogy a félig elpezsgett epermagos sütivel átradíroztam a testem. Finom, puha, hidratált lesz a bőröm tőle, nem kell testápoló utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

Levendulala

2014. december 1.

Nagyon tetszett. Mennyei illata van, nagyon relaxáló nézni, ahogy kioldódik a sok kis magocska. Az eper díszítést a tetején megkóstoltam és nagyon finom marcipán íze van. (nem tudom meg lehet-e egyáltalán enni, bajom nem lett tőle >o<) Fürdés után kellemes tapintású hidratált és illatos lett a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.