Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eperke, Módosítva: 2011. július 3.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók

anetta.filip

2017. október 19.

Tusolóvaj állagú, apró szemcsékkel. Nagy kiszerelésű, jómagam fürdőpamaccsal, tusfürdő helyett használgatom, valószínűleg sokáig elég lenne, s nem szárad ki mint más Bomb, DE (!) penészes műeper szagú, ráadásul szárítja is a bőröm. Szóval ezt meghagyom másnak, nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

tamarat9

2017. február 27.

A kedvenc testradírom, úgy néz ki mintha nagyon erősen radíroznának a szemcsék benne, de amikor kiveszel egy kis adagot és végig kened a bőröd kiméletesen radíroz és nem leszel csupa piros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Avicky

2013. november 8.

Az aprószemcsés tusradírok közül szerintem ez a legérdekesebb illatú, de mire elhasználok egy tégelyt, annyira megutálom az illatát, hogy 1 évig biztos nem akarom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

SanTessa

2013. augusztus 25.

Az egyik kedvenc bomb termékem. Kellemes vele fürdeni, radírozó hatása nem olyan erős, mint a szemcsés verzióknak, de egy élmény vele a legrövidebb zuhanyzás is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Yndre

2012. szeptember 21.

Őszintén szólva többet vártam ettől. Először is az illata egyáltalán nem eperre emlékeztet, hanem inkább valamilyen mű rágó vagy egy émelyítő Wuderbaum jut róla eszembe. A másik dolog ami nem tetszik a radírozás hatékonysága. Az oké, hogy finom szemcsés bőrradír, de azért ennyire nem legyen finom... A magam részéről nem szeretem a túl erős, karcoló bőrradírokat, de ez majdnem egyenértékű a nullával. Pozitívum, hogy egyébként kellemes használni mert jól habzik és nem szárítja a bőrömet. Tusolókrémnek jó lenne, de nem azért vettem. A béna margarinos doboz csomagolás pedig már szót sem érdemel... Summa summárum az illat és az állag miatt -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

fancsa

2012. szeptember 12.

Először mikor megláttam a kis boltot, azonnal kedvet kaptam, hogy befussak és és felvásároljam a fél boltot. Helyes, dekoratív, és ínycsiklandó (mert valljuk be, azért legszívesebben beléjük harapna az ember) termékek vigyorogtak a polcokról. De természetesen nem tettem meg. Aztán a minap mégis betévedtem az üzletbe és megvettem a tusradírt. Az eladó nagyon készséges és kedves volt, mindenről elmondta, hogy mire való, hogyan kell használni stb. (A szombathelyi üzletben voltam)
Nos a reggeli tusolásnál be is vetettem és először megijedtem. Hogy akkor ez most hogy is van? De aztán egész hamar belejöttem a használatába (ergo könnyű használni, csak meg kell szokni, hogy nem olyan folyékony állagú, mint a normál tusfürdő). Finoman dörzsöli a bőrt, az illata pedig kellemes és finom. Mikor még nem törölköztem meg, olyan érzés volt, mikor a bőrömhöz nyúltam, mintha sima kemény szappannal tusoltam volna, az kicsit kellemetlen volt, megijedtem, hogy törülközés után is olyan marad, de természetesen csalódtam. Nagyon sima, kellemes tapintású lett a bőröm (sokkal selymesebb, mintha normál tusfürdővel fürödtem volna). Úgyhogy reggel óta folyamatos késztetésem van, hogy fürödjek :D Még nem tudok nyilatkozni, hogy meddig tart ki, de már beszereztem egy fürdőbombát is. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

outdoorgirl

2012. augusztus 7.

A dobozban megszagolva nagyon tömény az illata, nagyon édes, egyszerre virágos és cukros. Először én is megijedtem tőle :) Viszont használat közben, már annyira nem érezhető, akkor kellemes édeskés illata van és tényleg eperre emlékeztet, de aki nem szereti az erős, bódító illatokat, annak lehet hogy ez túl sok lesz. A cukorszemcsék remekül radíroznak és selymesebb lesz utána a bőr, nagyon jó kis testradír. Egyetlen dolog, ami nem tetszik, hogy a cimke szerint shea vajas és az eladó is azt mondta, hogy shea vaj alapú, bár én nem látom az összetevők között.(ha tévedek, javítsatok ki) De végülis mindegy, mert így is nagyon jó, az árát is mindeképpen megéri, mert nagyon sok van benne és sokáig elég. Ez volt az első amit tőlük vettem, aztán sok máshoz is kedvet kaptam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Színező anyag. (Piros)