Best of Beauty 2019

Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eperke, Módosítva: 2011. július 3.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

A sheavajtartalmú krémes tusfürdő tömjén- és sárgarepce-illóolajat tarlalmaz, amelyek hidratálják a bőrt.

necra

2017. augusztus 8.

Rettentő nehezen fogyott el. Nem szerettem, hogy bemegy a körmöm alá, amikor kiveszek belőle. Végül kicsit felhígítottam és kézmosó lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

ercsike76

2016. szeptember 29.

Fini csokis-mentás az illata, olyan tömbvajszerű az állaga, szerintem nem hidratál annyira mint a Pina Colada (sőt, engem kicsit szárított is).
Nem ez a kedvencem tőlük, ha elfogy nem veszem újra, inkább kipróbálok más illatút is a hidratálás miatt. Kiütéseket, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

encimokus

2014. március 23.

Még anno vásároltam 1590 ft-ért. Most elkapott a nosztalgia, körülnéztem a cég oldalán. Majdnem dobtam egy hátast, hogy már duplája 2990 ft az ára. Nekem málnás változat van, az nincs fent, ezért írok ide. Málnás üdítő illata van, az állaga olyan, mint a testvajaké. Egy fél diónyit veszek ki, két tenyerem közt kissé felhabosítom. Könnyű eloszlatni a testen, krémes-habos állaga lesz. Nagyon jól hidratál, ami remek ebben a hőségben, nincs szükség ragacsos testápolókra. Az ára miatt - 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 23.

hanna

2012. augusztus 13.

Ami nagyon jó: drágának tartottam, viszont olyan kevés kell belőle, hogy abszolút kedvező az ára, a shea hidratálja a bőröm. Sajnos a csokit nem, viszont a mentolt nagyon lehet érezni, erős illata van. Hűsíteni szerintem hidegen sem hűsít, de nem kell ennyire maximalistának lenni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

GeoNautic

2011. augusztus 10.

Kihagyhatatlan élmény! Kicsit lehűtött állapotban, néhanapján páros fürdéshez űberelhetetlen szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Dalma

2011. július 12.

Ennek a sheavaj tartalmú tusfürdőnek isteni illata van (mentás-csokis), tusolás után kellemes hűsítő érzésem volt.Ja és ne feledkezzünk meg pénztárcabarát áráról sem :-).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 12.

petra1129

2011. július 11.

Nagyon kevés is elég belőle egy alkalomra, ami nekem tetszik még: kevésbé habzik fel! Az illata isteni és testápolót sem kell használnom utána, mert a benne lévő sheavaj tartalom bőven elég, legalábbi az én bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.