Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kókuszos és citrusos habfürdő, hatalmas habokkal.

linszu

2016. december 7.

Ezidáig még csak egyszer próbáltam. Kiskanállal tettem a folyó vízhez és már az első adagnál elkezdett habzani. Az illata visszafogott, enyhén citrusos-kókuszos. Szerintem csodás és gazdaságos. Egy picikét csalódott vagyok, mert nem erre az illatra számítottam, legközelebb másik illattal próbálkozom. (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

Hidratálók: Propanediol

Színező anyag. (Piros)