Bomb Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Krémessége a fürdőkádban és a zuhany alatt is elvarázsol élénk illatával és színes illóolaj-palettájával. A vajas, vaníliás és karamellás krémtusfürdő kényeztető simogatást nyújt a száraz bőrnek. Alapja a gazdag hidratálást nyújtó shea vaj, amely lágy és bársonyos tapintást kölcsönöz a bőrnek. A domináns málna illatot édes narancs, pálmarózsa és bergamott fokozza. A gyümölcsösséget piros bogyósok, érett áfonya és lédús körte gazdagítja."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Marcsus

2020. október 15.

A férjem tegnap este megjegyezte, h bement a fürdőbe és majdnem ki is fordult, mert hányásszag volt benn. Gondolkodtam mi lehetett az, majd megmutattam neki ezt a tusit. Azt mondta ő volt a bűnös 😒 egyébként én is éreztem rajta valami fura mellékszagot a málna mellett, talán izzadságot? Elhasználom a tesztert amit ajándékba kaptam, valami bicós krémmel, de nem kell többet, köszi. Amúgy se egyszerű használni, folyton a körmöm alól halászom ki 😒 pedig szépen habosodik és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

emeseee6

2019. szeptember 7.

Hát...Ez egy szilárd állagú cucc,én a butter miatt inkább ilyen félszilárdra gondoltam (oké az a margarin,nem vaj,de hát na :D) A hosszú körmeimmel úgy vakarászom ki,baromira nem praktikus :D Amúgy egy tusfürdő,semmi extra egyáltalán nem hoznak lázba a tusfürdők. Az illata jó,de nem venném újra,amúgyis a foam-okat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

mafalda

2019. június 28.

Nagyon szeretem, igaz én a sárkánygyümis illatút szereztem be. Állaga pont mint egy jégkrém ☺ viszont nem hideg bár hűtve még nem próbáltam de anélkül télen is jó lesz. (Én azt hittem van benne egy kis mentol vagy valami zselé amitől hűsítő érzetet nyújt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Zsofii88

2019. április 1.

Kissé félrenyultam vele,hiszen a radírozós tesóját szerettem volna megvenni,de addig addig szaglásztam és nézegettem őket,hogy ez a fajta jött velem haza. Hiába sok a termék,sokáig elég de én akkoris sokallom az árát.
Az illata mennyei,nem mű málnás. Picit nehezen oldódik tusolás közben. Ujravenni nem fogom az ára miatt,de aki kiszeretné próbálni ezt a fajta tusit,ajánlom mert puhítja a bőrt,az összetevői is jók. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

clevergirl

2018. június 25.

Így nyáron nagyon kellemes, frissítő. Én csak a málnát érzem ki benne, de az nagyon fincsi. Sok van benne, jól habzik, így sokáig fog tartani. Annyira nem hidratál, de szerencsére nem is szárít. Más illatot is ki fogok próbálni! 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

tamarat9

2017. február 27.

Abszolút kedvenc :) Ellenállhatatlan az illata és finom krémes könnyen kenhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Abszolút kedvenc :) Ellenállhatatlan az illata és finom krémes könnyen kenhető.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1