Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók

Használd a masszázsvajat fürdés vagy tusolás után, a már száraz bőrödön, mint kakaóvajas testápolót. Akár tenyeredben tartva, testhőmérsékletre is olvad. A maradék vajat csomagold vissza a fóliába, hogy frissen tartsd a következő alkalomra!

Timpi

2015. március 4.

Én is ajándékba kaptam. Nekem picit kevés... többre számítottam,picit összetettebb illatvilágra. a méz nagyon kiérződi,DE a hatása mindenképp megérdemli a csillagocskákat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

Zsuzsi216

2014. október 10.

15 000 Ft vásárlás után ilyen kis masszázstömböt adnak ajándékba a Bomb-nál.
Főleg a lábszáramon és a karomon szoktam használni, ahol száraz a bőr. Az illata édes-mézes.
Teszi a dolgát, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

15 000 Ft vásárlás után ilyen kis masszázstömböt adnak ajándékba a Bomb-nál.
Teszi a dolgát, elégedett vagyok vele.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Steareth-2, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Tisztítószerek: Steareth-2
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.