Bondi Sands

Ár:   9290 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsirszkyh, Módosítva: 2021. október 7.

Kategória:   Testápolás

Igazi ausztrál napbarnított bőrt kölcsönöz, mindössze egy óra alatt! Ez az innovatív, levegővel dúsított, ultrakönnyű, kettős hatású önbarnító formula mennyei kókuszillattal rendelkezik, sötét, hosszantartó és természetes árnyalatú napbarnított bőrt biztosít és minden alkalmazás során hidratálja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tuszy

2021. december 18.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket.
Nekem nagyon világos bőröm van, így 2-3 árnyalattal is barnább lettem ettől az önbarnítótól.
Kellemes illata van a habnak, a puha kesztyűjével nagyon könnyen lehet felvinni a bőrre, szépen egyenletesen lehet vele dolgozni.
Zuhanyzás előtt kb 1 órát hagytam magamon, és 2-3 nap múlva kezdett el kopni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 18.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket.
Zuhanyzás előtt kb 1 órát hagytam magamon, és 2-3 nap múlva kezdett el kopni.

adra

2021. november 17.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, megdöbbentő, de tényleg jó az illata :) A hozzákapott kesztyű annyira sima és szuperül elteríti a terméket, hogy abszolút nem lesz utána az ember foltos. Szerencsére nem lesz tőle az ember kellemetlen narancsszínű, teljesen természetes barna eredmény érhető el vele. Sajnos 3-4 nap után már kopni kezdett, de más barnítok sem bírják sokkal tovább. Ha a régi dove-s önbarnítós foltos bakikra emlékezek vissza,amikor az orvos a kézfejemre nézett és megkérdezte vannak-e májproblémáim, ehhez képest ez a termék egy csoda. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

bigdaybeauty

2021. november 15.

Én is tesztelèsre kaptam a terméket. Korábban on/off kapcsolatban voltam az önbarnítókkal, mert vagy sokáig kellett magamon hagyni vagy gyakran kellett kenni és narancs színen lett.
Ezzel a termékkel 1 óra alatt 2-3 àrnyalatot is barnultam, de fent lehet hagyni 2-3 órát is. A hab kifùjva szürkés-zöldes színû, a végeredmény pedig barna bôr, narancs és sárga árnyalatok nélkül.
Ami miatt számomra nagyon meggyôzô a színen kívül, hogy nem szárít és emiatt a következô napokban kenegetés nélkül sem foltokban kopik vagy kígyószerûen lehámlik, hanem csak fakul!
A kéz és lábfejemnél nem vagyok túl ügyes, de ott sem volt fura barnítás után, teljesen természetesnek tûnt. Az ára nem olcsó, viszont a hatása miatt egyértelmûen megéri olcsóbb társaival szemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

ami2015

2021. november 15.

Tesztelésre kaptam. Nekem nagyon tetszik. Nem ragad, jó az illata és könnyű használni. Szép, egyenletes a szín, én nem radíroztam előtte, nem is testápolóztam, de így is szép lett. Nem tudom, hány használatra lesz elég, de végülis nem kellett belőle nagy mennyiség egy használatra. Ami még pozitív, hogy nem éreztem száraznak utána a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 15.

mekhrba

2021. november 15.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon világis bőröm van, ami a használata után szép napbarnított színt kapott. Pár nap után kezdett el kopni, de nem volt foltos, inkább halványult a szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Maja92

2021. november 7.

Tesztelésre kaptam a terméket. Ez az első hab állagú önbarnító amit kipróbáltam. Finom kókusz illata van, egyáltalán nem büdös felvitel után. Járt hozzá egy puha kesztyű, ami mosható és amivel könnyen fel lehet vinni a habot a testre. Nem szabad előtte testápolózni, csak leradírozni a bőrt. Egy órát volt rajtam, esti zuhanyzás előtt használtam. (A bőrömet előző este radíroztam le) Hamar beszívódott, nem kellett sokáig állni és várni még megszárad. A nagyon világos bőröm egy kellemes, természetes barna színt kapott. Harmadik nap után kezd el halványulni, de nem foltosan kopik. A ragacsos és kellemetlen szagú önbarnító krémek után ezt felüdülés volt használni, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.