Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Dezodorok

A Borotalco Invisible speciális fejlesztés eredménye, csökkenti a sárga foltokat a világos, a fehér foltokat a sötét anyagokon. Mikrotalkumnak köszönhetően hatékonyan szívja fel az izzadtságot, ezáltal szabályozza az izzadást, valamint nap, mint nap gondoskodik a szárazabb bőrről. Az Invisible stift NEM tartalmaz alumínium sót.

SZS30

2019. augusztus 24.

Ezt a terméket gyártják még? Én sajnos hónapok óta nem találom sehol, pedig régen szerettem. Valóban nem fogja meg a ruhát, és plusz pont hogy nincs az az édes púderes illata, mint a hagyományos zöld kupakos verziójának. Mivel alumínium mentes, nem is értem hogy gondolják a 48 órát amit ráírtak, de azért egy napot egészen jól kibír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

bkati

2019. július 21.

Nagyon izzadós vagyok, ezt muszáj megjegyeznem az elején. Azt nem mondom, hogy egyáltalán semmit nem használt, de azért a munka nap vége felé, már átsejlettek a kellemetlen "illatok". Plusz nekem is nagyon irritálta a hónaljam, pontosabban körülötte teljesen kipirosodott, olykor már égett. Lehet egyéni érzékenység áll e mögött, de azt reméltem kicsit kíméletesebb lesz a bőrömhöz. Sajnálom, hogy így alakult, de kidobtam végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

hangi

2019. március 19.

Eddig a legjobb alumínium mentes dezodor, amit próbáltam! Tényleg majdnem olyan jó, mint az alumíniumosok. Az illata nagyon szuper, tisztaság illat nekem. Nem ragad, sokáig elég, és nem leszek büdös tőle. Ez volt az egyetlen olyan alu mentes, amivel még utcára is ki mertem menni :) (bár nyáron én stift+fújós/púder kombinációval megyek, szóval lehet hogy extrém eset vagyok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Leander

2018. október 27.

Nagyon gyenge a hatásfoka, legfeljebb télre lehet jó. A sima Borotalco dezodornak a nyomába sem ér sajnos. Pozitívuma, hogy irritációt, gondot sem okoz, de ha kicsit melegebb van, akkor már semmit sem ér, nagy ívben kerülni fogom a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Eni72

2018. július 23.

Leárazva vettem és az árából kifolyólag nagy reményeket fűztem hozzá. Az első pár használat után jónak tűnt, majd égő, csípő érzés jelentkezett, irritálta a bőröm. Az izzadást és a szagokat sem gátolta kellőképpen. Nekem személy szerint nem vált be. Egyedül az állaga miatt (nem kell várni rá, hogy megszáradjon) kap 2 csillagot.

SHE

2018. május 26.

Nagyon nem szeretem, csak azért nem landolt még a kukában, mert nem szemeltem ki az utódját.
Egyetlen pozitívuma, hogy nem, vagy legalábbis nem annyira hagy foltot, bár ezt az izzadtságfoltodtól úgysem látni... :D Sem az izzadást, sem a szagokat nem gátolja, nem jó érzés felkenni sem, hiba volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Anmanklo

2018. április 28.

Az illata nem valami jó,de a kellemetlen szagok semlegesítésére nálam bevált.Az izzadást nem csökkentette.
Az illata miatt nem kapja csak meg az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

Az illata miatt nem kapja csak meg az 5 csillagot.

hennniii

2018. január 18.

Számomra ez a tökéletes dezodor, alumentes, foltot se hagy és nekem nagyon bejön ez az uniszex illat, erős ugyan, de hatékony is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Coconutty

2017. augusztus 9.

Nagy melegben használom csak, amúgy Alverde párti vagyok. Az illata férfias, ami felkenéskor elég intenzív. Hatékonysága egész jó, de maradok inkább az Alverde termékeknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

XiaoBai

2017. június 12.

Eddigi legjobb alumentesem, mostmár nem is keresgélnek tovább. Az illata valóban nem túl nőies, én inkább uniszexnek mondanám, felkenés után elég erős, de később enyhül, nincs vele baj. Valamennyire gátolja az izzadást, és elég jól semlegesíti a szagokat. Az alkohol erősen jelen van benne, így az arra érzékenyeknek lehet, hogy nem válik be, de nekem nem volt vele bajom.
Most, hogy bejöttek a forró napok, ennek is gyengült a hatása, mostanában már emellett is "szagos" lettem, de már letettem arról, hogy alumentes dezodor valaha is tökéletesen semlegesítése nálam az izzadtságszagot. A kánikulában alumíniumosat fogok használni, de ez szerintem őszre-nyárra-tavaszra, illetve otthonra elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol