Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

Christy

2019. május 23.

Évek óta ezt használom. Az itteni vélemények alapján próbáltam ki, mert már a régi jól beváltak közül, egyik sem hozta a megfelelő hatást. Izzadtam, viszkettem, és kezdtem "büdösödni". Ez egy csoda, remélem így is marad. Az illatát én nagyon szeretem, várni kell rá, hogy megszáradjon, de megéri. Nincsenek szagok, viszketés, izzadás is inkább csak kánikulában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

cs3ng31214

2019. május 22.

Itt KM-en kerestem népszerűség alapján dezodort, mert nekem eddig a legnevesebb, leg''agyonreklámozott'' sem vàlt be, akármelyik változatait próbâltam, mindegyiktől idő előtt izzadt és szagos lettem. Így egyértelműen a véleményekre támaszkodtam, és megtaláltam ezt a csodaszert. Nem sajnáltam érte ennyi pént, mert éreztem hogy be fog válni, és milyen igazam lett! Az eddigi legjobb dezodorom, sosem gondoltam volna hogy egy roll-on változatnál fogok legyökerezni, mert azoktól tényleg katasztrófa voltam, de ettől semmilyen problémám nincs, tökéletes. Mindenkinek ajánlom, nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

szirmi

2019. április 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Az illata elsőre kicsit erős volt, de aztán megkedveltem. A másodikat használom, de valószínűleg harmadszor is ezt veszem. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Olivliv

2019. április 25.

Nekem is nagyon bevált, bár én kifejezetten nagyon izzadós vagyok (hiperhidrózisom van), úgyhogy azt azért nem tűnteti el teljesen, de eddig az összes dezodor közül, amit próbáltam ez a leghatékonyabb. Nagyon tetszik az illata is. És bár ha ránézek az összetevőire, minding elmorzsolok egy könnycseppet, azért megkapja tőlem az 5 csillagot, ügyes kis cucc (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Peculilyar

2019. április 2.

Ez egy számomra nagyon bevált termék. Már ki is fogyott, (egy évig is elég). Nagyon szeretem a púderes illatát.

Nem biztos, hogy újra megveszem az összetevői miatt, viszon jár az 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Nem biztos, hogy újra megveszem az összetevői miatt, viszon jár az 5ös.

aagica

2019. március 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon elégedett vagyok, állja a sarat a legnagyobb melegben is. Már kb. négyszer újra vettem és remélem, sosem vonják ki a forgalomból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Frufruska

2019. március 15.

Tartós, de nehéz lemosni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Tartós, de nehéz lemosni. :D

ALettah

2019. február 12.

Mivel sajnos elég izzadós vagyok, már sokféle deot próbáltam több-kevesebb sikerrel, végül erre a klasszikusra is sor került.
Engem egyáltalán nem zavar az erős púderszaga, nem marad meg, különben is használok rá parfümöt.
Ruhát nem festi össze, de kell hagyni megszáradni pár perc alatt.
Az izzadás- és szaggátló hatásával egyelőre (két téli hónap után) nagyon meg vagyok elégedve, úgy néz ki, hogy hosszú és gyümölcsöző kapcsolatnak nézünk elébe.
Hiába, az olaszok tudnak valamit ezen a téren is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ruhát nem festi össze, de kell hagyni megszáradni pár perc alatt.
Hiába, az olaszok tudnak valamit ezen a téren is :)

VBoga

2019. február 12.

Az illata egész nap tart, teljes vèdelem 12 óráig, minden szagot megszüntet. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

kalen

2019. január 29.

Nem tökéletes, mert nehezebben szárad, lehetne visszafogottabb az illata, de ha biztosra akarok menni, ezt választom. Valamelyest izzadok, de nem kisérik kellemetlen szagok Még keresem a jobb összetevőket tartalmazó alternatívát. Csak ezért négy csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.