Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

norikus

2022. április 11.

Nekem nem tetszik az "illata", de még mindig jobb ezt érezni magamon, mint izzadtságszagot. A munkaruhám 100% polyamid, rendkívüli módon bele lehet izzadni, és a megszokott dezodorok már nem használtak, javaslatra vettem ezt meg és bevált. Számomra kimondottan taszító magamon az illata, de legalább nem olyan igénytelen, mint nőként izzadtságszagúnak lenni, ezért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Vivus94

2022. április 7.

Izzadtság ellen mit se véd, bár az én izzadékonyságom mellett ezt már nem is tudom elvárni. Viszont számomra tökéletes arra, amire ki lett találva: szagtalanít foltok nélkül! Órák múlva is maximum a dezodor púderes illatát érzem és nem pedig a saját testszagomat, szóval 5*, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

balazskrisztii

2022. március 29.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, anélkül, hogy szimatoltam volna. Így csak az illatával vagyok elégedetlen :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Adec56

2022. március 28.

Ez a dezodor tényleg nagyon tud :) Simán kibírja az egy napot. Akkor is tette a dolgát, amikor a tűző napon kertészkedtem, izzadtam. Egyáltalán nem lettem büdös. Az illata is nagyon kellemes, púderes, nekem kifejezetten tetszik. Nagyon sokat kínlódtam dezodorokkal, hogy megtaláljam azt, amelyik végre teszi a dolgát. Úgyhogy nagyon sok próbálgatás után végre azt mondhatom, hogy ez eddig tökéletesnek tűnik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

peach

2022. március 21.

A hatásával teljesen meg vagyok elégedve. Az illata kellemes, egyáltalán nem szúnyogírtós vagy férfias, konkrétan régi kamillás hintőpor illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Azita

2022. március 11.

Tökéletes!Férjem is ezt használja, neki is bevált.Kellemes, púderes illat.Imádjuk!És sokáig elég!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 11.

Biancah

2022. március 9.

Úúúúúristen, mióta keresem a nagy Őt!
Baromi izzadós vagyok, és hosszú évekig csak fekete, sötét vagy fehér színű felsőket váltogattam. Elég fájó, amikor nagyon tetszik egy ruha, de nem veheted fel, mert az izzadság... annyira kellemetlen.
Mindent, de mindent kipróbáltam. Ami bejött, túlságosan szárított, vagy pedig annyira illatos volt, hogy lehetetlen volt mellette parfümöt viselni.
Én már nem is tudom, hogyan de az elmúlt hetekben leltem rá.
Mindamellett, hogy működik, nem szárít, és visszafogott kellemes illata van, nem keveredik a parfümömmel, ja és nem fogja be a felsőimet!
Tényleg, csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Úúúúúristen, mióta keresem a nagy Őt!
Én már nem is tudom, hogyan de az elmúlt hetekben leltem rá.
Tényleg, csoda!

Lunara

2022. február 22.

Nagyon elégedett vagyok vele, örülök, hogy rátaláltam! Nagyon megkönnyíti az életem, az első dezodor, amire tényleg számíthatok! Kíváncsi vagyok, hogy a nyári hőségben hogy fog majd teljesíteni, de egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy számomra ez lesz 'A Dezodor'. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

emiko

2022. február 8.

Nekem az illata nagyon nem tetszik, de a parfüm úgyis elnyomja. Alapvetően télen az "izzadós" problémát megoldja, nyáron nem hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 8.

bee1

2022. február 6.

Szerintem a legjobb dezodor amit valaha használtam. Én azért elég izzadós vagyok még télen is, így szoktam használni napközben is egyszer, de tényleg sokkal de sokkal tartósabb az illata, mint bármi másnak. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.