Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

aagica

2019. március 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon elégedett vagyok, állja a sarat a legnagyobb melegben is. Már kb. négyszer újra vettem és remélem, sosem vonják ki a forgalomból. :)

aagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Frufruska

2019. március 15.

Tartós, de nehéz lemosni. :D

Frufruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Tartós, de nehéz lemosni. :D

ALettah

2019. február 12.

Mivel sajnos elég izzadós vagyok, már sokféle deot próbáltam több-kevesebb sikerrel, végül erre a klasszikusra is sor került.
Engem egyáltalán nem zavar az erős púderszaga, nem marad meg, különben is használok rá parfümöt.
Ruhát nem festi össze, de kell hagyni megszáradni pár perc alatt.
Az izzadás- és szaggátló hatásával egyelőre (két téli hónap után) nagyon meg vagyok elégedve, úgy néz ki, hogy hosszú és gyümölcsöző kapcsolatnak nézünk elébe.
Hiába, az olaszok tudnak valamit ezen a téren is :)

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ruhát nem festi össze, de kell hagyni megszáradni pár perc alatt.
Hiába, az olaszok tudnak valamit ezen a téren is :)

VBoga

2019. február 12.

Az illata egész nap tart, teljes vèdelem 12 óráig, minden szagot megszüntet. Szeretem

VBoga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

kalen

2019. január 29.

Nem tökéletes, mert nehezebben szárad, lehetne visszafogottabb az illata, de ha biztosra akarok menni, ezt választom. Valamelyest izzadok, de nem kisérik kellemetlen szagok Még keresem a jobb összetevőket tartalmazó alternatívát. Csak ezért négy csillagos.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Betti22

2018. december 30.

Update: Öt csillagot adok neki, mert nem hiszem, hogy bármi más tud jobbat. A 48 óra azért enyhe túlzás, de a 12 az úgy elég reális. Jó kis termék. Erős az illata, de meg lehet szokni.

Az izzadàst nem gàtolja (mèg szerencse, mert termèszetes folyamat), cserèbe viszont nem leszel büdös! :D Elèg 2x újra kenni egy nap. Az illatàtól nèha megfulladok, de megbocsàtom neki.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

xingmi

2018. december 4.

Jelenleg már vagy a harmadik üvegnél tartok, nekem nagyon bevállt eddig. Nem mondom hogy nem izzadok egyáltalán, de jól kontrollálja és én nagyon szeretem az illatát is, ami sokáig megmarad.
Egy ici picit drága, de sokáig kitart napi használat mellett is. Kár, hogy külföldön nem nagyon kapni, így mindig itthonról kell bevásárlolnom belőle.

xingmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

csillam94

2018. november 26.

A stiftes verziót használtam belőle. Nem tetszik az illata és nem akadályozza/csökkenti az izzadság mértékét. Nehez szívódik be, és képességeihez képest drága is.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

zalla

2018. október 1.

Meglepően jó kis termék. Valamiért az volt korábban az elképzelésem, hogy ez natúr termék, de ennek semmi nyomát nem látom az üvegen. Mindenesetre a feladatát elvégzi, hatékonyabban mint egy átlagos deó. Az illata kicsit édes, kicsit púderes, de abszolút elviselhető. Óvatlan öltözésnél sötét ruhán folt maradhat utána, de ez sem a "2 km-ről ordít hogy a deó volt" kategória. Ár-érték arányban szerintem teljes áron is jó vétel, de különböző drogériákban gyakran elérhető akciósan is.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

masnis

2018. szeptember 1.

Egyet elhasználtam. Dezodoráló hatása a közepesnél jobb, a végére viszont kicsit már hozzászoktam. Az illata igazán kellemes, púderes, eleinte még a nap végén is éreztem. Miután elfogyott, nem vettem újra, hanem újra elkezdtem rájárni a vőlegényem old spice-ára. :D

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.