Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

poppy8

2020. június 25.

Nagyon szerettem, már több darabot is elhasználtam belőle. Tényleg hatásos volt, én kimondottan szerettem az illatát is, viszont úgy éreztem valtanom kellene egy naturalisabb deora. Ha valakit nem zavarnak a piros összetevők akkor bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Zsedit

2020. június 12.

Parfümmániásként nagyon kerestem egy olyan izzadásgátlót, ami valóban használ melegben, stressz, és mozgás közben is... A Borotalco eddig ilyen!
Sem a nivea, sem a rexona, sem a kristályos dolgok sem használtak, ahogy a dove, vagy a fa, illetve a secret sem. A klasszikus verziót vettem már stiftként, deoként, illetve black/whitot is, s mindegyik teszi a dolgát tökéletesen. Az illata kifújások erős, de gyorsan szelidül, s napközben sem kell újra fújkálni. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Lorena

2020. június 4.

Nagyon finom, púder illata van, ami egész nap kitart. Az izzadást nem gátolja meg teljesen, szóval lesz egy két folt az ember ingyen, de az illata verhetetlen. Természetesen érdemes megvárni, hogy felkenés után megszáradjon, úgy a ruhákon is kevésbé hagy nyomot. Nem irritál, lemosni is viszonylag könnyű. Abszolút 1 napos termék, de nem is hirdeti magát 48-72 órás csodaszernek. Rohanós reggelekre megvettem a stift párját is. Ár érték arányban nagyon rendben van, 1 csillag mínusz csak amiatt, hogy bizony izzad mellette az ember lánya.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

bucieli

2020. június 2.

Az illata tetszik, de pár óra után furcsa "illatom" lett tőle... Nekem nem jött be, lehet, hogy valakinek használ, de nekem nem :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

aniko_farago

2020. május 31.

Az illata kellemes és az izzadásgátló hatását is egész jól kifejti még úgyis,hogy én túlzott izzadással küzdök.Nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

zsofi13

2020. május 28.

Sajnos számomra nem elég hatékony az izzadásgátlásban-sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Sajnos számomra nem elég hatékony az izzadásgátlásban-sajnos.

nusmanna

2020. május 28.

Az itteni vélemények alapján vettem még és tényleg szuper. Előttem már sokan értékelték, így csak én megerősíteni jöttem az itt elhangozottakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

Ingi

2020. május 1.

Csodálkozva olvasom, hogy kellemes púder illatot emlegetnek itt sokan, az enyémnek ugyanis inkább amolyan fűszeres illata van :D De mivel tényleg jó a hatása, ezért nem érdekel. Viszont csak közvetlen zuhanyzás/mosakodás utáni felvitelnél használ nálam, és nem tart ki egész nap, bár én eléggé izzadós vagyok. Még így is ez a legjobb deo, amivel valaha találkoztam. Az ára mondjuk durva, ez a 1099 Ft valószínűleg már rég nem aktuális :D (én közel 5 euró felett fizettem érte..)

Update: büdös ugyan nem leszek tőle, de nem marad száraz a hónaljam, mint az első használatnál :/ (ezért 1 csillag mínusz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

audreyenn

2020. április 21.

Ilyen illatos hónaljat még életemben nem éreztem. Imádom, a zöld Vichyt cserélem le erre. Kár hogy nem találkoztunk előbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

Krin003

2020. április 21.

Kettős érzelmeket indított el bennem ez a dezodor. A hatása megkérdőjelezhetetlen, nagyon jól dezodorál, szerintem nincs olyan klíma, ahol nem teljesítene tökéletesen, szóval ha valaki valóban nagyon erősen izzad, mindenképp megér egy próbát. DE! Ha van rá lehetőség, érdemes előtte megszagolni. Én szeretem a lágy, púderes illatokat, de ez egyáltalán nem az.. ez egy olyan erős illat, hogy egyszerűen még a parfümömet is elnyomja, még este is, csak azért vonok le neki pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.