Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

v1v13n

2020. január 8.

Az izzadtságfolt számomra elkerülhetetlen, azonban ez a termék valamelyest javított a helyzeten. Ami miatt biztosan újraveszem, az az illata és a "szagfedő" képessége. Abszolút nincs izzadtságszagom, ha ezt használom, akciósan pedig nem lehet kihagyni. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Szandsza

2019. december 1.

Nagyon jó dezodor, isteni púderes illattal. Hamar felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nagyon jó dezodor, isteni púderes illattal. Hamar felszívódik.

Noncs

2019. november 12.

Sajnos nekem egyáltalán nem használt semmit. Ugyanúgy izzadtam tőle, mintha semmit sem használtam volna. Sajnos nekem teljes mértékben pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

demeterne

2019. október 31.

Egyenlőre tesztelés alatt van nálam, de eddig azt mondhatom jól teljesít! Az illata nekem nagyon tetszik, ez a púderes tiszta illat. Egy picit sokat kell várni amíg reggel felkenés után megszárad. Egész nap érzem magamon az illatát, egyenlőre egy ruhámat sem fogta még be. Remélem a továbbiakban sem fogok csalódni! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

crazy724

2019. október 17.

Egy csoda. Én csak nyáron a kánikulában használom, nem véletlenül, mert elképesztően jó termék. Az összetevői brutálisak, de szuperul teszi a dolgát. Az illata elsőre mellbevágó, de hozzá lehet szokni, nem kedvelem, de elviselem. Nem gátolja az izzadást, ezt nem is várom el, de nem leszek tőle büdös, és a nap végén is frissnek és "illatosnak" érzem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

zsanman

2019. október 5.

Még csak tesztelgetem pár napja, de le vagyok döbbenve, hogy mennyire jó. A púderes illat nem zavaró egyáltalán. Nap végén is illatos vagyok, fürdés során pedig nem érzem azt a csikorgósságot a hónaljamon mint sok másik deonál. Eddig az old spiceból használtam a farkasost és a medvéset, jól teljesítettek szépen le tudtam mosni őket nap végén, de valamiért furcsa illatuk lett rajtam főleg nyáron a nagy melegben, de ez marad ugyanaz a finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

nyuszo

2019. szeptember 4.

Imádom az illatát!
A legjobb deo amivel találkoztam.
A legnagyobb kánikulában is bizonyított, igaz akkor a stift változatot jobban szeretem.
Mindkettő van itthon, felváltva használom őket, nem is keresgélek mást helyettük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Imádom az illatát!
A legjobb deo amivel találkoztam.

Mobara

2019. augusztus 29.

Ez a deo maga a csoda! Rendkívül kellemes púder illata egész napon át tartó frissességet biztosít, ami a nap végén is érezhető még a legnagyobb melegben is! Gyorsan szárad, egész nap tart, nem kell utána kenni, nem hagy foltot a ruhán, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

mano

2019. augusztus 24.

Nekem egy teljesen átlagos dezodor, ugyanúgy izzadok tőle, mintha bármelyik másikat használnám. A szagok ellen sem nyújt 100%-os védelmet. Az illata nekem nem jön be és elég intenzív is sajnos. Elég lassan szárad meg, sokat kell felső nélkül flangálnom a lakásban, mire "megköt".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Rekakarolina

2019. augusztus 14.

Már rengeteg dezodort kipróbáltam a gyógyszertárból, illetve a drogériákból is, minden kivitelezésből egyaránt. Számomra ez a dezodor lett a csodaszer. Illatmentesnek mondanám inkább, mint illatosnak és ez is számomra egy nagyon jó tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.