Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jank, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

livia0

2019. szeptember 10.

Alkalmanként nagyon szeretem, az illata nagyon nagyon kellemes! Ha a kupakját véletlenül nem teszem vissza tényleg kicsit megszárad, de ha a tetejét "lehámozom" akkor utána ugyanolyan jól kenhető. Néha nekem sem a leghatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Blackxentric

2019. szeptember 2.

Szerettem ezt a dezodort. Jó az illata és a hatása is kiváló volt. Még tuti veszek majd belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

nyuszo

2019. szeptember 2.

A legfinomabb púderes deo, amivel találkoztam.
Nemrég fedeztem fel, és amikor először megéreztem az illatát, tudtam, hogy őt kerestem évek óta.
Ha rajtam múlik, soha többé nem veszek mást.
Először a stiftet vettem meg, ami a nagy kánikulában nekem kiállta a próbát.
Hűvösebb időben inkább a golyós változatot használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

A legfinomabb púderes deo, amivel találkoztam.
Ha rajtam múlik, soha többé nem veszek mást.
Először a stiftet vettem meg, ami a nagy kánikulában nekem kiállta a próbát.
Hűvösebb időben inkább a golyós változatot használom.

Nefertiti

2019. június 25.

Nekem nem tetszett. Az illata jó, kellemes, púderes viszont az állaga kemény, nehezen kenhető, legalábbis az enyémnek. Hatása sem bizonyosult túl jónak. Nem kentem sokat mégis pár óra elteltével összecsomósodott a hónom alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Bambusz92

2019. június 23.

Szeretem az illatát, de itthon használom el maximum mert kevés a hatása, sokkal jobb deók is vannak mint ez. Bár az üvegeset mégjobban Istenítik, nem tudom, de a többi deóval ellentétben ennél szúrós szagom lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

szaboszilvia28

2019. június 22.

Illata jó, elég hatékony, sajnos fogja a ruhát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Illata jó, elég hatékony, sajnos fogja a ruhát

sssniki

2019. április 24.

Annyira finom az illata!!! És nem izzadok a használata mellett. Nagyon szeretem, nem hiszem, hogy lecserélem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Petyuska

2019. április 8.

Kb. két hete használom, nagyon kellemes púderes az illata, viszont a sötét ruhán nyomot hagy. Legközelebb a golyós verziót szeretném kipróbálni. Egyébként nem rossz, de nem vagyok elájulva, nekem sajnos kevés a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

cicak01

2019. február 4.

Hatékony és a kellemes púderes illat egész nap kitart. Hátránya az ára és az, hogy viszonylag hamar elfogy. Ettől függetlenül nekem a kedvenc deom, én nem cserélem le egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

csillam94

2018. november 26.

Nem tetszik az illata és nem akadályozza/csökkenti az izzadság mértékét. Nehez szívódik be, és képességeihez képest drága is. Foltos lesz tőle a ruha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2