Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jank, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Erika80

2020. február 22.

A spray változatát már próbáltam, az is bevált. Valóban remekül teljesít, nálam legalábbis megállta a helyét. A spray változata erősebb, fullasztóbb, ennek diszkréten púderes, édes illata van. Egyetlen negatívumot tudok említeni vele kapcsolatban, mégpedig, hogy foltot hagy a ruhán. Sokkal jobb lenne, ha áttetsző, zselés állagú lenne, de lehetséges, hogy ez kivitelezhetetlen (?). Mindenesetre tőlem egyelőre az 5 csillagot megkapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Saretin

2020. február 17.

Imádom az illatát, s télre kellemes volt a használata, bár a ruhán sajna foltot hagyott egy picit és azért még izzadtam, de hát nem lehet minden tökéletes. Jobban szeretem mint a fújós változatát, annak túl erős a szaga, de ez finom púderes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

farkasreku

2020. január 10.

Az illata egy egész, tűző napon átdolgozott nap után is érezhető. A hatása kifogásolhatatlan: egyáltalán nem izzadok tőle. Nekem nem hagyott eddig foltot, lehet amiatt mert mindig vártam legalább 30 percet mielőtt ruhát húztam volna magamra. Ha ezután se lesz vele gondom akkor biztosan megmaradok ennél a terméknél.
Szerkesztés: nem igaz, hogy nem izzadok tőle. Izzadok, csak épp egyáltalán nincs kellemetlen szaga, sőt még ilyenkor is megmarad a finom, púderes illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

noradrenalin

2019. december 11.

Az illata verhetetlen de nem a leghatásosabb. Én viszkettem is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Az illata verhetetlen de nem a leghatásosabb. Én viszkettem is tőle.

livia0

2019. szeptember 10.

Alkalmanként nagyon szeretem, az illata nagyon nagyon kellemes! Ha a kupakját véletlenül nem teszem vissza tényleg kicsit megszárad, de ha a tetejét "lehámozom" akkor utána ugyanolyan jól kenhető. Néha nekem sem a leghatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Blackxentric

2019. szeptember 2.

Szerettem ezt a dezodort. Jó az illata és a hatása is kiváló volt. Még tuti veszek majd belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

nyuszo

2019. szeptember 2.

A legfinomabb púderes deo, amivel találkoztam.
Nemrég fedeztem fel, és amikor először megéreztem az illatát, tudtam, hogy őt kerestem évek óta.
Ha rajtam múlik, soha többé nem veszek mást.
Először a stiftet vettem meg, ami a nagy kánikulában nekem kiállta a próbát.
Hűvösebb időben inkább a golyós változatot használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

A legfinomabb púderes deo, amivel találkoztam.
Ha rajtam múlik, soha többé nem veszek mást.
Először a stiftet vettem meg, ami a nagy kánikulában nekem kiállta a próbát.
Hűvösebb időben inkább a golyós változatot használom.

Nefertiti

2019. június 25.

Nekem nem tetszett. Az illata jó, kellemes, púderes viszont az állaga kemény, nehezen kenhető, legalábbis az enyémnek. Hatása sem bizonyosult túl jónak. Nem kentem sokat mégis pár óra elteltével összecsomósodott a hónom alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Bambusz92

2019. június 23.

Szeretem az illatát, de itthon használom el maximum mert kevés a hatása, sokkal jobb deók is vannak mint ez. Bár az üvegeset mégjobban Istenítik, nem tudom, de a többi deóval ellentétben ennél szúrós szagom lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

szaboszilvia28

2019. június 22.

Illata jó, elég hatékony, sajnos fogja a ruhát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Illata jó, elég hatékony, sajnos fogja a ruhát

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2