Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jank, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Gica81

2020. december 11.

Nekem nagyon tetszik és biztos nem utoljára vettem meg. Kellemes púderes illata van, amit még este is érzek magamon. A sötét ruháimon sem találtam még eddig elszíneződést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

acsklaudia

2020. augusztus 15.

Az olcsóbb kategóriákkal azonos. Összecsomosodik pár órán belül és lepereg. Fekete ruhahoz egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Brioche

2020. július 2.

Nagyon nem lettünk barátok. Szerintem a szaga elviselhetetlen, még órák múltán is kiszedhetetlenül összekeni a ruhákat, és miután "megszáradt", nem is olyan apró darabokban hullik le. Hatalmas csalódás, drága mulatság volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Zsedit

2020. június 12.

Szuper deo, teszi a dolgát, végre egy hatékony izzadság-szag mentesítő! Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Lorena

2020. június 4.

A hatása pont olyan jó, mint a golyós verziónak. Egész nap kitart az illata, bár az izzadást nem gátolja meg teljesen. Nekem a csomagolással van bajom, folyton leesik a kupakja, ami nem jó a stiftnek, sem pedig a neszesszer többi lakójának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

YourOjouSama

2020. május 30.

Nagyon jó termék, megfogja a kellemetlen szagokat. Edzéshez is tökéletes, nincs ragacsos érzete és túl erős illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

googles

2020. május 30.

Az édesebb illatú dezodorokat nem kedvelem, ezt évek óta szívesen használom, a hatása és a púderes illata miatt is. Nekem teljesen bevált izzadás ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 30.

Panu

2020. május 22.

Erősen izzadó személyként is bevált ez a termék. Az izzadást persze nem szünteti meg mindig teljesen, de egész nap szagtalanít. Kellemes, édes illatú. Sokféle izzadásgátlót próbáltam már, eddig ő a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Erika80

2020. február 22.

A spray változatát már próbáltam, az is bevált. Valóban remekül teljesít, nálam legalábbis megállta a helyét. A spray változata erősebb, fullasztóbb, ennek diszkréten púderes, édes illata van. Egyetlen negatívumot tudok említeni vele kapcsolatban, mégpedig, hogy foltot hagy a ruhán. Sokkal jobb lenne, ha áttetsző, zselés állagú lenne, de lehetséges, hogy ez kivitelezhetetlen (?). Mindenesetre tőlem egyelőre az 5 csillagot megkapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Saretin

2020. február 17.

Imádom az illatát, s télre kellemes volt a használata, bár a ruhán sajna foltot hagyott egy picit és azért még izzadtam, de hát nem lehet minden tökéletes. Jobban szeretem mint a fújós változatát, annak túl erős a szaga, de ez finom púderes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2