Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jank, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

DFI

2018. július 30.

Finom púderes illata miatt vettem meg, átlagos hatású, csak spagettipántos, vagy atléta felsőkhöz használom általában ezért nem tudom, hogy hagy-e foltot. Egyébként a fehér ruhákból a sárga folt kijön: ecet és vanish por keverékével. Ez meg kap egy négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

pMichelle

2018. június 26.

Régen nagyon imádtam. Kellemes tisztaság illat, hatása is szuper (volt) a nagy nyári melegben. Nekem a fekete ruhákon nem hagyott nyomott de...
Egy idő után az imádott fehér pólóimon sárgafoltok éktelenkedtek. Nagyon mérges voltam. Azóta könnyes búcsút vettem a termektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

PerfumePippi

2018. május 26.

Nem sikerült megszeretnem, és nem a hatékonysága miatt, mert ugyanazt tudja, mint a fújós verzió. Nekem a stift állagával van bajom: nem jó érzés fölkenni, furcsa, bőridegen réteget képez, és az én példányom morzsolódik - ebben az árkategóriában ez elfogadhatatlan. Közepes, de csak az izzadásgátló hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Emics

2018. május 16.

Nekem nagyon bevált, finom az illata és nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Nekem nagyon bevált, finom az illata és nagyon hatásos.

Yummy

2018. május 15.

Az illata igazi borotalco-s amit én szeretek, de foltot hagy a ruhákon, nincs semmi hatása és rohadt nehéz felkenni. Kemény az állaga és így szinte karcolja a hónaljam mikor felkenem. Hamar fogy és drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

vica85

2018. február 28.

A fújósat szeretem, viszont szülés utánra a kórházba nem akartam azt vinni. Ennek sajnos csak az illata a megszokott, a hatása sokkal gyengébb, és minden ruhán foltot hagy. Ha kicsit vastagabban viszem fel, többször húzom át, nagyon gusztustalan darabos lesz, így ujjatlan felsőkhöz esélytelen. A zártakat meg megfogja. Szóval sehogy sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Vicus7

2017. november 1.

Nagyon erős az illata, ami engem zavar. Olyan mit bármely más stift, többet vártam tőle .A fekete felsőkön foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Foltot hagy , páromnak vettem, aki ezért nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Foltot hagy , páromnak vettem, aki ezért nem szereti.

widowmaker

2017. augusztus 2.

Egy fokkal talán jobb, mint a roll on verzió, de ez sem vált be nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Egy fokkal talán jobb, mint a roll on verzió, de ez sem vált be nekem.

ZoeAZs

2017. április 6.

Gondoltam, lépek egyet a bőrbarát deók irányába, így kezdtem el használni a borotalco-t egy kozmetikusom ajánlásával. A stift verziót használom kb 1 éve, először tetszett a hatása, de mostanság már csak a gondolat nyugtat meg, h kicsit jobbat teszek vele a bőrömnek, mint egy normál márkával. Sajnos ahogy írták, a fekete felsők így felejtősek kb, egy idő után darabokban potyog és persze izzadok is, csak borotalco illatúan :D Ki fogom próbálni a roll on-t és a spray változatot is, hátha... De így ez nekem nem sok csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2