Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdőbomba vízzel érintkezve heves pezsgésbe kezd. A meleg vízben felolvadnak benne az értékes ápoló olajok és fürdővíznek kellemes illatot, bőrünknek pedig gyengéd ápolást biztosít. Az ápoló organikus sheavaj hidratál. Illatát 100%-ban természetes levendula illóolajnak köszönheti, amely évszázadok óta ismert nyugtató, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatásáról,  kellemesen ellazít egy stresszes nap után. A méregtelenítésről a rózsaszín agyag gondoskodik. A pezsgésért a szódabikarbóna és a citromsav felelős.

Összetevők: finomítatlan sheavaj, zabliszt, szódabikarbóna, citromsav, természetes levendula illóolaj és virágzat, rózsaszínagyag, keményítő

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Leonitre

2016. június 2.

2 éve használok Borza szappant, nagyon jó fejek a készítők, egyszer kaptam tőlük a rendeléshez egy ilyen fürdőbombát ajándékba. Nagyon jó! Gyorsan feloldodik finom az illata, és nagyon puha lesz a bőröm tőle. Szerintem van olyan jó, mint pl. a Lush-é, csak olcsóbb. Sajnos nem fürdök sokat kádban, de ha fürdenék gyakrabban vennék ilyet.
Ajánlom. + Pont amiért teljesen természetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Ajánlom. + Pont amiért teljesen természetes!

joey!!!

2015. szeptember 9.

Megrendeltem, szeretem a pezsgőfürdőt. Esetében csak fürdő- mert egyáltalán nem pezseg. De a bőröm nagyon puha utána, az illata jó, és nem volt drága. A darabok valóban nem a leggusztábbak, na de natúr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. február 3.

Nem pont ilyen illatút próbáltam ki, de az illattól eltekintve valószínűleg egyformák voltak. Az tetszett, hogy érződött a shea, bár a kád elég csúszós lett aztán, de ki lehet hagyni egy testápolózást. Pezsegni egyáltalán nem pezsgett, habzása is nulla, inkább valami opálos kosszerűség lett a vízben. Elég rosszul is oldódik, ha csak úgy vízbe dobjuk. Szóval hozza azokat az ambivalens érzéseket, amelyek együtt járnak a csak természetes anyagokból, egyszerűen összerakott dolgokkal, ami után undorral szeded ki azokat az zsíros és szétázott virág- meg levélmaradványokat, amit eredetileg azért tettél bele (vagy tett bele más) repeső szívvel, mert rohadt jól nézett ki. Nem lesz sem a kedvenc fürdőgolyóm, bár ápolásban vsz verhetetlen a témában, sem a kedvenc Borza-termékem, mert az a kakaóvajas testápolójuk, de azért nem volt tragédia, hogy kipróbáltam kb. 250 forintért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 3.

n.andrea

2013. november 20.

Az illata jó, szép puha lett tőle a bőröm, és úgy emlékszem zsíros is, gondolom a shea vaj miatt,szóval le kellet utána tusolnom, tetszett, ahogy úsztak a vízben a levendulák :)
másmilyen pezsgőtömböt még nem próbáltam, nincs viszonyítási alapom, a zsírosság miatt viszont egy csillagot le kell hogy vonjak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

További info az összetevőről a KM-blogon >>