Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdőbomba vízzel érintkezve heves pezsgésbe kezd. A meleg vízben felolvadnak benne az értékes ápoló olajok és fürdővíznek kellemes illatot, bőrünknek pedig gyengéd ápolást biztosít. Az ápoló organikus sheavaj és a kamilla hidratál. Illatát 100%-ban természetes bergamott illóolajnak köszönheti, a méregtelenítésről a rózsaszín agyag gondoskodik. A pezsgésért a szódabikarbóna és a citromsav felelős.

Összetevők: finomítatlan sheavaj, zabliszt, szódabikarbóna, citromsav, természetes bergamott illóolaj, kamillavirágzat, rózsaszínagyag, keményítő

ancsi97

2017. szeptember 2.

Nagyon szépen habzott,finom illata lett. Hála nem fogta meg a kádat sem utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

MNNiko

2017. február 27.

Először használtam a borza pezsgőtömbjét. Nagyon kellemes az illata. Jól pezseg, feldobja kicsit a fürdőzést. Az olajok ápolása kiváló, testápolóra semmi szükség mellette.
Plusz pont, hogy a kádon nem marad ragacsos, olajos bevonat, mint azt más hasonló termékeknél tapasztaltam (fél óra kád sikálás kellett). Csak a kis fűszerszálakat kell leöblíteni, de ez egy pillanat alatt meg van. Vagy érdemes beletenni egy kis zsákocskába és akkor nem úsznak el a fűszerek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Leonitre

2015. május 10.

Nekem nagyon tetszik :) Gyorsan feloldódik a vizben, kellemes illatú lesz a fürdő, az olajok hatását pedig más nap is érezni a bőrömön, nagyon puha és hidratált lesz tőle. A céget is nagyon szeretem sokat rendelek tőlük, rugalmasak és kedvesek.

(A pezsgő tömbök közül a levendulás a kedvencem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

(A pezsgő tömbök közül a levendulás a kedvencem).