Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a finom fahéj illatú, enyhén bőrradírozó szappan a zsíros, pattanásos bőrre rendkívül jó hatással bír, tisztító, gyulladáscsökkentő, méregtelenítő hatása miatt.

Ilcsiii

2018. november 1.

Nagyon szerettem ezt a szappant, főképp a benne lévő apró fahéjszemcsék miatt, mert nagyon jól leradírozták az elhalt hámsejteket. Jól tisztított, illetve ami külön tetszett, hogy nem számította az arcbőröm, ami pedig a legtöbb szappannál sajnos előfordul. Szóval kombinált bőrre nagyon ajánlom, én biztos újra fogom még venni. Ráadásul más mindenmentes szappanokhoz képest az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

anielka

2018. szeptember 11.

Nagyon jó szappan. Habzik, illata semleges, jól tisztít, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Nagyon jó szappan. Habzik, illata semleges, jól tisztít, nem zsírosít.

kisizé

2018. június 25.

hát nem tett csodát a zsíros bőrömmel :/ a szaga sem a kedvencem, de kellemes radíroz. Ehhez képest drágának tartom, gyorsan is fogy, nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Beatrix88

2016. július 6.

Egyik kedvenc :) puha és sima lesz tőle a bőröm. Én zuhanyzáshoz használom. Az összes Manna szappan szárított, azok után nagyon nagy meglepetés volt hogy ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

n.andrea

2013. szeptember 15.

Ezt használtam vagy egy éven át fürdéshez, arcmosáshoz, nem szárítja a bőrt, habzása megfelelő, jól tisztít, zsíros bőrre nagyon jó volt, de miután abbahagytam az antibébit, már nem használt semmit a zsírosságra :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate