Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Ez a sampon szappan kíméletesen távolítja el a fejbőrt eltömítő piszkot, csökkenti a korpát okozó baktériumok elszaporodását, helyreállítja a fejbőr természetes egyensúlyát, regenerálja a hajhagymákat.

dorqaap

2016. április 3.

Gyorsan zsírosodó hajamra pár hónapig tényleg csodaszer volt. Nagyon jól tisztítja a fejbőrt. Viszont nekem pár hónap használat után kiszárította a hajam és a fejbőröm is, muszáj volt elhagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Gyevocska

2016. március 20.

Férjemnek rendeltem, de egy hirtelen ötlettől vezérelve ezzel mostam hajat pár hete. Alapból könnyen zsírosodik a hajam, viszont egy tavalyi elcseszett dauernek köszönhetően a már lenőtt hajam eléggé száraz, és hajmosáskor olyan gubancos, hogy kínlódás kifésülni. Ja, és majdnem a hátam közepéig ér. Lassan egy éve nem használok csak tiszta kozmetikumokat.
Szóval, fogtam ezt a drágát, és jól becsutakoltam vele a fejem. Egyszer, majd kétszer. Nincs túl erőteljes illata, amit mondjuk Én bánok, mert nagyon szeretem a rozmaring illatát. És láss csodát, a kifésülés balzsam nélkül sem okozott gondot! Nem mondom, hogy siklott a fésű a hajamban, de fele annyi haj sem jött ki, mint egyébként. Egy kis almaecetes öblítés, és kész!
Szárítás után is szép fényes lett a hajam, persze kivétel a dauerolt rész. Csodát nem vártam...
Ezt a kis problémát úgy oldottam meg, hogy a száraz részre nyomtam egy kis balzsamot (Lavera), így tökéletes.
4 napot tökéletesen kibír így a hajam! Szóval, szerintem nagyon jóban leszünk mi!
Update
Nos, hajra annyira Nekem nem vált be. Hosszú távon zsírosodott a hajam tőle. sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Update

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract