Bourjois

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, innovatív gél textúrájú körömlakk nagy ecsettel, mellyel egyetlen vonással tökéletesre lakkozhatod a körmeid!

Ayra

2020. június 10.

Több színben is megvettem már, nagyon jó, egy rétegben is jól fed, a széles ecsetet is nagyon kedvelem és tényleg gyorsan szárad. Nagyon sokszor mosok kezet, de még így is elég jol birja, nem lepattog, hanem kopik. Eddig 6 színt vettem, sokáig használható, szerintem megéri az árát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

silence

2019. december 16.

Tyűűű, hát ez egy csudijó körömlakk!
06-os Play Black (fekete) színben van meg, teljes mértékben elégedett vagyok vele!
1 egész hetet kibír, amellett, hogy én egyrészt a munkámból adódóan állandóan pacsálok, másrészt mániákus kézmosó vagyok, ami nem szokott kedvezni a körömlakkoknak.
Megtetszett már felvitelkor, könnyű a felkenése ezzel a széles ecsettel, szépen elterül, nem csíkoz. Villámgyorsan megszárad, és kenhetem is rá az egyébként is használatos fedőlakkomat. (Rimmel 60 seconds).
Mondjuk lehet, hogy köszönhető a fedőlakknak is a tartóssága, de egy tény: ez a kettő együtt szuper páros.
Tuti be fogok szerezni ebből a körömlakkból több színt is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Tyűűű, hát ez egy csudijó körömlakk!
Tuti be fogok szerezni ebből a körömlakkból több színt is!

Gabria

2019. október 3.

Nekem egyetlen egy szín volt meg ebből a márkából, egy rózsaszínes apró pici kis csillámokkal. Lehet a csillámok miatt, nem tudom, de nekem roppant tartós volt, imádtam a színét is. Annyira szerettem, hogy szépen el is fogyott, ami azért elég nagy szó, ha az ember lányának van vagy 40-50 lakkja biztosan. Az ecsetjét is imádtam, az üveg formája is annyira egyedi, messziről lehetett tudni melyik az a lakk, amit szeretnék. Külön jó az is, hogy a kupak színe megegyezik a benne lévő lakk színével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

zsozefina

2019. március 21.

Könnyen szárad es tartós, nekem tuzpiros színben van meg, csak ajanlani tudom. Tökéletesen hozza a gél hatast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

dynah13

2018. november 3.

Az egyik kedvenc koromlakkjaim, van egy kozeprozsaszin es egy ezust belole, nagyon szeretek veluk dolgozni. Szuper az ecset, gyonyoruek a szinek, gyorsan megszarad, es tartos is, nem kopik le gyorsan. Csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Katte

2018. március 6.

hamar szárad, szuper az applikátora!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

hamar szárad, szuper az applikátora!

Bippaa

2017. október 18.

Nekem a sötétbordó van meg. Nem szárad valami gyorsan. Színe gyönyörű, mindig a körmeimet nézem amikor rajta van. Vége picit pattog. Aplikátora sem valami hűha. 4 csillag a színe miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Merlotwine

2017. július 22.

Nagyon jó körömlakk, az első piros lakkom, ami 100% fed egyetlen rétegben. Soha nem fedett ilyen szépen egy se.
DE, amiért csak 4 csillag: azt ígéri, hogy nagyon hamar megszárad. Pont ezt nem hozza. Az 1 réteghez képest hosszabb száradási ideje van, mint más normál lakkoknak. (Bár túl kemény levonni ezért egy full csillagot, de felet nem tudok levonni, túl idegesítő ez a hosszú száradási idő)
Tartósságáról csak fedőlakkal tudok beszámolni, azzal teljesen jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Tartósságáról csak fedőlakkal tudok beszámolni, azzal teljesen jó volt.

emagdi

2017. július 2.

Sötétebb színekből vettem 3 félét. Nekem nagyon beváltak, egy rétegben is jól fednek, szép, egyenletes felületet adnak. Az ecsettel nagyon könnyű dolgozni, jó a formája. Kicsit nehezen szárad, de nem vészesen sokáig. :) Ebben az egy rétegben is tartós a körmökön (többi körömlakkhoz viszonyítva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

toszapo

2017. április 9.

Szép színek, viszont nagyon sűrű az állaga alig lehet elkenni, min 3 rétegben kell felvinni, hogy jó legyen de cseréba majd egy fél óráig hagytam száradni és ennek ellenére is elkenődött. Borzalmasan drága és a dm saját márkás lakkjai ezerszer jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate