Bourjois

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ametiszt, Módosítva: 2014. április 18.

Kiszerelés:   2,75 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, áttetsző színt adó rúzsceruza hidratáló hatással, 15 faktoros fényvédelemmel.

Ár: 2000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással

Krisztiina

2019. május 16.

Elsőnek a Fuchsia Libre árnyalatban vettem meg és imádom. Kifejezetten szépen megfogta az ajkaimat, ebből adódóan szépen kopik, van egy kellemes természetes hatása és nem kell nagyon vele foglalkozni. Persze nem bír ki mindent, de nem is vártam tőle.
Ezen fellelkesülve, megvettem a Plum Russian árnyalatot is, ami viszont nem vált be. Ennek az árnyalatnak rajtam a fedése sem szép, nem kopik szépen és nem is fogta be az ajkaimat, így nem kelt olyan természetes hatást. Cirka egy óra alatt beérek a munkahelyemre, ekkor már törlöm is le és inkább felteszek helyette egy másik (bármilyen) rúzst. Átlagolok, az első 5*, a második megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Praktikus és kényelmes kiszerelése van. Napi használat mellett hamar fogy, mert sokszor kell újrakenni. Nem tartós, de legalább hidratál és nem szárítja a számat. Kipróbálni jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Floree

2019. április 12.

Tegnap kaptam ajándékba a 04-es "Peach On The Beach" árnyalatú változatot az itteni drogéria újranyitásakor. Még sosem használtam ajakrúzst, nem tudtam sohasem hogy az én bőrömhöz melyik szín passzol. Nagyon szép a külleme, tetszik ez a ceruzás kialakítás. Jó érzés viselni, nem szárítja a számat (igaz, hogy aláhidratálok). Igaz, hogy újra kell kenegetni, de nem bánom, mert nagyon szép a színe, jól passzol a bőrömhöz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Redrosebunch

2019. április 7.

Nekem a Proudly Naked árnyalat a kedvencem, mert jobban szeretem a természetes árnyalatokat, de a Red Sunrise is megvan. A Proudly Naked újravevős! Alapdarab! Szép a fedése, kissé csillog, mint egy szájfény, de tartósabb. A kiszerelése kényelmes és praktikus. Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Dobika

2018. november 29.

Nagyon megszerettem, igazán praktikus, szép színek, 01-es red sunrise és 04peach on the beach gyönyörű, viszonylag tartós. Szinte mindig kapok elismerő szavakat, ha ezzel van a szám kifestve.. összességében elégedett vagyok vele, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

skin

2018. október 10.

Glamour napi szerzeményem. Duplán megérte mert a szín 04 Peach on the beach ami ugyan egy nagyon merész színek tűnik de az ajkaimon hihetetlenül szép most egyébként is féláron volt és abból jött le a déemben ' az 50 %. Így a bolondnak is megérte hát még nekem. Kényelmes nem ragad bele a hajam evés ivás nélkül 1-2 órát is kibír. Jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

0bikbik0

2018. augusztus 14.

Orange Punch árnyalatban használom. Tökéletes nyári ajakrúzs, bár az elnevezés alapján én nem ilyen szinre számitottam először. Az én számon inkább "punch", mint "orange".
Kellemesen krémes, de nem fullasztó, hanem könnyed, mintha nem is lenne semmi a számon.
A ceruza forma ideális, a fénye épp megfelelő, se nem matt, se nagyon fénylő, de mégis vizes, igazi nyári hatása van.
Nem túl tartós, de egyszerű újrakenni.
És még fényvédős is ... Főnyeremény :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nem túl tartós, de egyszerű újrakenni.
És még fényvédős is ... Főnyeremény :-)

peachyglow

2018. július 19.

Nyárra nagyon szeretem ezt a terméket. Egy barackos árnyalat van meg, és ha az arcom is kicsit le van barnulva kifejezetten ragyogó lesz tőle az összkép. Nem ragad, amennyire kell annyira tartós, úgyis kicsit már fáraszt a matt mánia, engem nem zavar ha egy óra után újra kell kenni , ha akarom, hogy ott legyen. A mindennapokra sokkal jobban szeretek egy ilyen terméket használni, kényelmes, egyszerű, nem kenődik. :) Szuperr

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

UPanda

2018. június 11.

Tartós a színe és nem szárít. Szerintem a Bourjois termékekkel nagyon nem lehet mellé lőni. Hozza a minőséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Banszky

2018. június 5.

Imádom!
Önmagában is megállja a helyét,nagyon jó hidratáló és szép a színe. Ha kontúrozom a szám szélét még erősebb színt ad. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Imádom!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0