Bourjois

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missus, Módosítva: 2016. június 21.

Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor a fehér és sárga foltok ellen.

OOKakadu

2017. március 30.

Milyen relatív, hogy kinek mi az illatos vagy büdös :) Én kifejezetten taszító és émelyítőnek tartom az illatát, tesómank mondjuk bejön. Viszont a hatással nem vagyok megelégedve, nem vagyok különösen izzadós, de napközben bizony fel kell frissíteni. Sárga foltot viszont nem hagy és nekem ez a lgfontosabb, szóval újra nem veszem, de ami van benne, elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

missus

2016. június 8.

Ez a kedvencem, nagyon jó az illata, és hatásos is. Sajnos alumíniumos, de egy mentest sem találtam, ami jó lett volna nekem, pedig nagyon sokat kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1