Bourjois

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reakovats, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

"A vadító cicaszem, a tökéletes fekete tusvonal minden nő álma. A Borujois Eye Catching Tus lapos tushegyének segítségével bármelyik pillantást megidézheted a kacér cicától a dögös vadmacskáig. A tus használata gyors és egyszerű."

matine91

2019. november 20.

Elmondhatatlanul nagy csalódást okozott ez a tusfilc.
Nálam sem elég pigmentált, elég halvány a tusvonal. Éppen lehet szemhejpuderrel korrigálni, de akkor már nincs is szükségem a filcre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Elmondhatatlanul nagy csalódást okozott ez a tusfilc.

Svetlana

2019. november 3.

Hamar kiszárad, amúgy nem lenne rossz, és valóban nem igazi fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Hamar kiszárad, amúgy nem lenne rossz, és valóban nem igazi fekete.

Vivus94

2019. október 14.

Az egyetlen dolog ami miatt kap 2 csillagot az, hogy tényleg nagyon kézre áll és valóban pár mozdulat vele megrajzolni a cicás vonalat. Viszont én hatalmasat csalódtam benne, mert szinte semmi pigmentáltsága sincs. Vagy én fogtam ki totál selejtet vagy valóban olyan mintha csak feketés vizet kennék vele fel, ami ha megszárad halvány szürkés, kicsit 'koszos' hatást kelt inkább. Nagyon szomorú vagyok, mert egyébként tényleg gyerekjáték lenne ezzel a tusvonal húzása, de így sajnos nem tudom használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

KittiKdr

2019. február 20.

Igazából engem ismét kilóra megvett a márka. Rejtett szemhéj miatt sose ment igazán a tus használat. Vele pedig lehet kezdők szerencséje de elsőre is és utána többször is könnyen ment a használata.
Annyi apróság van vele hogy nekem nem túl fekete így egy loreal super slim tussal rásegítek és kész is a tökéletes szem.
Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Nekem nagyon tetszik.

reakovats

2019. február 20.

Addig akartam filces szemhéjtust, amíg ezt meg nem vettem. Tömény alkoholszaga van, túl merev a hegye és lehetetlen pontos, precíz vonalat húzni vele. Pedig a neve alapján azt hittem, bírni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin