Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: lilly77, Módosítva: 2012. november 19.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő gél, ami intim mosakodáshoz is alkalmas.

juditkaa70

2016. január 1.

A Müllerben vagy az iparfümérián szoktam rendelni. Nagyon tetszik az illata,intim mosakodásra és tusoláshoz egyaránt használom. finom púderes illata van. Nálam semmilyen irritációt nem okozott,pedig én aztán hiperérzékeny vagyok az intim résznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

OOKakadu

2013. január 9.

Nekem csípett! És a barátnőmnek is. Pedig nem vagyok túlérzékeny! Sajnos ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

lilly77

2012. december 10.

Egy utazás során került hozzám, amikor semmiféle tisztálkodószer nem volt nálam ( a szállodai tusikat utálom), a közeli hipermarketben csaptam le rá, örültem, hogy kettő az egyben cucc. Azóta is használom intim mosakodónak, ugyanazt nyújtja, mint hasonló társai, kíváncsiságból töltöttem fel az összetételét, ami semmivel nem rosszabb a hasonló termékekénél ( a Lactacyd-nál pl. sokkal jobb). Tusfürdőnek nem szoktam használni mert túl híg, és az illata sem tetszik annyira, de ez mellékes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

M. Noémi

2012. november 11.

A d&m-ben lehet kapni, és szerintem nagyon jó. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

A d&m-ben lehet kapni, és szerintem nagyon jó. :-)

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.