Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 16.

Kiszerelés:   0,8 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online

peachyglow

2019. augusztus 11.

Rengeteg tusfilchez volt már szerencsém, de ez a legjobb amit próbáltam. Az összessel az a gond, hogy nagyon könnyen beszáradnak és elvesztik a színüket egy idő után. Na ez nem ilyen, több mint fél éve megvan, és tökéletesen fog még mindig. Tartós és szuperül lehet tusvonalat húzni vele akkor is, ha szemhéjpúderre festem, gyorsan szárad és nem maszatolódik. Bulizást, teljes munkanapot, mindent kibír, nagyon jól sikerült termék. A hegye kemény, szóval aki a rugalmasabb ecsetszerű filceket szereti nem biztos, hogy ez az ideális választás, de szerintem nagyon könnyű vele dolgozni és nagyon örültem mikor megláttam, hogy mások is így gondolják. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Lunacska

2019. április 29.

Rengeteg tushoz volt szerencsém, filceshez és klasszikushoz, ennel nem talaltam még jobbat!
Az ultra fekete változata van meg, csodás mély fekete, precíz a hegye, tartós, könnyű vele dolgozni. Kezdőknek is ajánlom, aki szeretné megtanulni a tusvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

udyanna

2018. november 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket, sok más márka filcét próbáltam már, de sajnos mindegyikkel az volt a probléma, hogy pár használat után beszáradtak, így kukában landoltak.
Három hónapja használom, azóta is hibátlan és gyönyörű vonalat tudok vele húzni, számomra egyértelműen 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

tinyblackpaw

2018. július 17.

Sokat hezitáltam, hogy folyékony tus vagy filc változat landoljon a kosaramban végül emellett döntöttem annak ellenére is, hogy a filcek könnyen és hamar kiszáradnak az eddigi tapasztalataim alapján. Túl vagyok pár használaton és azt kell hogy mondjam eddig ezzel a tussal tudtam a legszebb ívet húzni. Gyorsan szárad, nem morzsolódik, nem maszatol, helyén marad, nem irritálja a szemem, eddig a pilláim sem hullottak tőle, nagyon erősen pigmentált, könnyen és precízen lehet vele dolgozni. Mi kell még? Elvileg nem vízálló, viszont szépen bírja az extrémebb viszontagságokat, viszont kicsit nehéz lemosni de így is megérdemli az 5 csillagot. Remélhetőleg nem fog olyan gyorsan beszáradni mint a korábban használt társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

blckrainbow

2018. június 25.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel, szerintem ez az egyik legtartósabb, legpigmentáltabb tus, amit valaha használtam - és szerintem kb 30 félét használtam már minimum, a pár dolláros ebayesektől a sokkal drágább márkákig, nem vagyok válogatós, a márkát lesz*rom, csak fogjon szépen és legyen tartós. Már a másodikat használom (mert az első egy pár hét után úgy elgurult, hogy azóta sem találom :)), de nem bántam meg.

Az ára nem húzós, azt nézve, hogy napi szinten használom most kb 3 hónapja, és még mindig gyönyörű a színe és nem úgy néz ki, mint ami egyhamar el fog fogyni. Gyorsan szárad, nem kenődik el, a helyén marad egész nap, bármit is csináljak. Másodiknak a vastagabb filcet vettem meg, mert a vékonynál (amíg meg volt) azt tapasztaltam, hogy a filc vékony vége 'kifoszlott' és azzal már nem lehetett szép vékony vonalat húzni egy idő után - ez a vastagabbik viszont szépen tartja a formáját és ugyan úgy lehet vele vékony vonalat húzni, ha épp úgy tartja kedvem. Kicsit nehezen robbantom le a szemhéjamról esténként, olajos lemosót használok hozzá.

Szóval részemről 5 csillag, bár egy felet levonnék az elsőnek a filc foszladozása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Lylien

2018. május 27.

Eléggé intenzív tesztelés alá vetettem, nálam szinte mindennapos a használata. Gyönyörű színe van, tartós és szépen lehet vele dolgozni. Ez volt az egyik olyan szemhéjtus, ami a pislogástól nem tapad a felső szemhéjamra.
Már több, mint egy éve megvan, mostanra szétnyílt a hegye egy picit, DE a színe mit sem változott, és még így is lehet vele szép tusvonalat húzni.
Teljesen biztos, hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Teljesen biztos, hogy újra meg fogom venni.

barigy

2017. január 7.

Imadom! Mar ketfele filcfej vastagsagu darab van a birtokomban es azt kell mondjam, ennyire popec cuccal ritkan talalkozni. Eleg sok idot toltottem a tesztelessel vasarlas elott, probalgattam a versenytarsak termekeit (mar tiszta felulet sem volt a kezfejemen), de messzirol latszodott, hogy melyiket huztam vele.
Gyonyoru ejfekete a szine, suru az anyaga, megis felkenve leheletfinom, konnyu a hasznalata, nem moccan el egesz nap a szememrol. Vekony es vastagabb tusvonalnal is tokeletes vele. A filcek szinte maguktol huzzak a hibatlanul pontos vonalakat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Sheilagold

2016. október 1.

Ugyan csak pár hete használom, de ez az ötödik vagy hatodik filces szemhéj tusom, mind más márkájú volt. Eddig mind amit vettem iszonyú hamar kiszáradt, vagy nem volt elég fekete vagy kenődött vagy pedig apró vonalakban megfolyt.

Ez valoban egy kicsit drágább mint a többi, de eddig ezt a kedvencem. Nem folyik meg, nem maszatol, szép telt fekete. Nagyon jól kézre áll nekem, szép finom vonalakat húz. Remélem tartós is lesz, meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Colorful

2015. augusztus 24.

Csak pár hete használom ezt a tust de összességében elégedett vagyok vele. Gyönyörű, intenzív fekete színe van, de sajnos pár használat után én is azt tapasztaltam, hogy olyan mintha kifogyott volna. Halvány fekete, inkább szürke színt hagy maga után. Ez aztán valamitől helyreállt és újra szép színe van. Ezért az apró hibáért csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Elfogyott már, nem vettem újra. Kb. 1 évig használtam - mikor is kiürült. Drága nekem ez mostanság és annyira nem is fontos, hogy feltétlenül a birtokomban legyen. A tus fontos azért, mindig van a táramban. Most egy "noname" darabom van, ami élénk és tartós - a célnak tehát megfelel. Mivel nem mindennapos viselet nálam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.