Bourjois

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, az összetevőket feltöltötte: bicitoth, Módosítva: 2021. október 20.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony, mattra száradó rúzs intenzív pigmentációval.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

GombocR

2024. május 13.

Az egyik kedvenc rúzsom, nagyon szép kontúrt lehet vele rajzolni, nagyon tartós és szép matt színe van, ja és nem is szárít, kényelmes viselet - mintha nem is lenne rajtam érzést ad. 04-es árnyalat nagyon szép hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

bogyo23

2024. február 7.

Gyönyörű színe van (07 Fushia Cha Cha) és nagyon kényelmes viselet, egyáltalán nincs ragacsos érzete és nem szárította a szám sem.
Annyira nem tartós, mert az ivást még tök jól bírja, de étkezés után igazítani kell és több rétegben egymáson már darabosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 7.

erci1328

2024. január 24.

nekem a 13-as van meg, a beige seller. a színét imádom, de összességében csak ezt hoznám fel jónak. Az applikátora sem a legmegfelelőbb kialakítású, de ami a legnagyobb baj, az az, hogy ennyi pénzért egy falat kajába beleharapás vagy egy pohár víz ivása után kenhetem fel újra, mert annyira kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

KisTigris

2024. január 24.

Tegnap vettem meg a 15-ös árnyalatot. Üvegen keresztül tetszik, felkenve sötétebb, enyhe barnás beütéssel, ami nem áll jól. Az aplikátora vékony és kicsi, nem tudom szépen felvinni. Nekem csalódás. Hamar lekopik a szám belsejéről. Csak egy rétegben szabad felvinni, különben darabokban lejön. Ha akciós lesz, a 06-ossal lehet, hogy teszek egy újabb próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 24.

Moonhasrisen

2023. november 15.

A pirossal kezdtem, és szép lassan összegyűjtöggettem még 4 másik színt is. Nem kenődik száradás után, és nem is szárít nagyon (csak mint minden folyékony matt rúzs). A bordó színnel viszont vigyáznék, az hajlamos repedezni, ha egyszerre nagyobb adagot visz fel az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 15.

Yeliz

2023. április 14.

2 árnyalatban is van, de alig nyúlok érte. Borzalmas az illata számomra és az applikátora is szörnyű, túl vékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 14.

kalmaniki

2023. április 7.

Több árnyalatot is beszereztem belőle, mert nagyon tartós és kellemes viselni, ami nagyon tetszik. Egyedül az illata borzasztóan erős parfümös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 7.

Hortenzis

2023. április 7.

Számomra ez egy jó rúzs. Elsősorban mindig szín alapján veszek rúzst (nem márkához kötődve), a 004-es gyönyörű barnás-lilás lágy nude szín, amit rendszerint megdícsérnek rajtam. Szépen lehet felvinni az ecsettel, lágyan mattra szárad. Nem szupertartós, de azért fent van ivással vígan pár órát. Szépen kopik, viszont ha nem hidratálok alá eléggé, akkor csúnyán is mutat + darabosan kopik. Mindenképpen alá kell hidratálni (és radírozni). Erős 4es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 7.

Leticica6

2022. november 14.

A legjobb rúzs, amit eddig próbáltam, pedig próbáltam már párat. Vörös árnyalatot vettem, a kódjára nem emlékszem pontosan, kicsit tartottam tőle, de imádom! Óriási előnye, hogy nem kopik illetve nap végére nagyon minimálisan ha egész nap ettem és csókolóztam párommal. Igen, CSÓKÁLLÓ! IMÁDOM! Véletlenül akadtam rá, biztos hogy veszek még jó pár árnyalatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 14.

Emma23

2022. augusztus 30.

Szeretem ezeket a rúzsokat. Nagyon szép színválaszték van belőle és viszonylag tartósak. Több szín is van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.