Bourjois

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, Módosítva: 2020. május 26.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony, mattra száradó rúzs intenzív pigmentációval.

8 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

vvv

2020. július 16.

Szintén kuponnal, leginkább a választott árnylat szépsége miatt vettem meg. Alapból ennyit nem adnák ilyen rúzsért.
Megszerettem, hiszen egész jó tartós, a színe gyönyörű, nem kopik csúnyán, ráadásul a felvitele az applikátornak köszönhetően egész könnyű. Kicsit mondjuk várni kell vele, mire megszárad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Macska'87

2020. július 5.

03 Rose Me Tender árnyalatom van. Nagyon szép színű rózsaszín. Egy vékony rétegben nem lesz az a matt vakolat szerű rúzs, szép színű, nem erőteljes - de én azt nem is szeretem - éppen ezért nekem ez így tökéletesen megfelel. Viszont ha vastagabban kenem, vagy több rétegben hogy esetleg mégis erőteljesebb színt kapjak, akkor száradás után már elkezd "túrósodni" és darabokban leperegni, amitől a hideg kiráz, nem komfortos és hát nagyon förtelmesen tud kinézni.
Szóval EGY RÉTEG :)))))
UP: a színét imádom, egyre jobban szeretem ezt a rúzst

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Szóval EGY RÉTEG :)))))
UP: a színét imádom, egyre jobban szeretem ezt a rúzst

Evashop

2020. július 1.

Szépen felviheto, par perc szaradas utan egyseges, barsonyos hatas. A fogakon nem hagy nyomot, ha iszol nem hagy nyomot...etkezes utan is szepen tart. Kenyelmes, puha de matt viselet. Hidratal is! Szerintem szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Lina14

2020. június 30.

Nekem a 02es van meg, ami egy vilagos nude szin. Az uvegben rozsas nude, de felkenve nagyon karamelles-sargas. Az applicator vekony, sok anyagot vesz fel, nekem eleg kenyelmetlen a hasznalata. Ez a textura inkabb habos, sajnos vilagos szinekkel nem mukodik, nekem foltos, ragad, tapad es konnyen megjelenik az az ominozus vilagos csik a szaj belsejeben. Lehet, hogy sotetebb szinekkel szepen mukodik, ezzel sajnos nagyon nem jot be. Nekem egyenlore polc-disz marad, mert hat na, a csomagolas szep, de ezet 4 rugot fizetni nekem sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.