Bow

Ár:   3240 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sig, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   Nailland, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Thermo körömlakk

Hőmérséklettől függően változtatja a színét (hideg-meleg), UV aktív körömlakk - más szín árnyékban és napsütésben.

Messy2214

2016. június 12.

Nekem a love at war van meg. Nagyon szépen váltja a színét a nap hatására. Ami nagyon nagy negatívum,hogy még négy rétegben sem éreztem tökéletesnek. Gyorsan szárad ami jó,de akkor is rengeteg réteg kell. Nagyon fura,hogy mattra szárad és még is csillogós. Igazából tetszik,hogy váltja a színét,de sokszor nem fogom használni a sok réteg miatt nekem ennyit nincs kedvem felkenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

editgera

2016. június 11.

A piros thermo fedőlakk van meg. Szépen váltja a színt. Ami nem tetszett, hogy nagyon matt, de a Seche Vite megoldotta a problémát. 4. napja van a körmeimen, a tartósságával meg vagyok elégedve. Rendeltem még más árnyalatban is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Sig

2016. február 14.

Egy ideje nagyon érdekeltek a thermo lakkok, győzőtt a kíváncsiság, megrendeltem a Nailland-tól a Bow Conversion kollekció "Mutation" árnyalatát. Világos teal zöldből vált közép majd egészen sötét teal zöld színbe. Finish holografikusnak írják, nos valami pelyhecskés történet van benne, direkt lámpafényben látszik csak (napsütésben még nem volt alkalmam megnézni), szóval ne várjunk tőle extra holo csodát. Egyébként jópofa hogy vannak benne kis pelyhek, ezzel megbarátkoztam és kibékültem.
Mindenhol lelkendeznek, hogy az üvegen cuki masni van, meg milyen design... hű meg ha. Látványra tényleg kiakasztja a cukiságmérőt, de ennek a gyakorlati részére még visszatérnék egy gondolattal később :-)
Mivel utánaolvastam - kétségbeejtően kevés swatch és review volt róla, mert tényleg új - felkészültem rá, hogy nem egy rétegben fedő lakk lesz, de a gyakorlat igencsak letörte a lelkesedésem. Írták hogy gyorsan szárad, aminek örültem, egészen a lakkozás pillanatáig...

Ecset: vékony, nagyon enyhén lapított - lehet, hogy hibás darabot fogtam ki, de az a bizonyos lapítás a hülye téglatest kupak rövidebb oldalával esik egybe. Elképesztően rossz fogni, az átokverte kupaktól nem látok semmit - konkrétan az asztalra fektetve a kezem - nem tudom kifesteni a körmöm.
Szentségelés, képzeletben elhajítás, majd ötletelés, hogy akkor most hogyan tovább. Egy elmebeteg design még nem fogott ki rajtam, ez se fog...

Első réteg: alig látszik, szinte semmi, de azért csíkoz. Naná. Írták, hogy gyorsan szárad, de azt kevéssé említették, hogy két ecsetvonás a max amit "dermedés" nélkül tehet vele az ember lánya. Ismételt kupak elátkozás az 5. ujjam környékén. És ez még csak a bal kezem.

Második réteg: Már rutinosabban (vagyis fénysebességgel) viszem fel, bátrabban és vastagabb rétegben lévén, mivel az első kb a semmivel volt egyenlő.

Hmm. Kell egy harmadik, ugyanis még mindig foltos. Gyorsan szárad. Ez jó. Kár hogy, ha a harmadik réteg nem egyelíti ki ezt a művet, akkor kb ugyanilyen gyorsan fogom lemosni is.

Harmadik réteg: rendben, elviselhetően fed is, mert szintén nem vékony réteg kerül rá ismét. Megszárad gyorsan, matt. Vagy legalábbis nagyon nem fényes. Van akinek ez tetszik. Nekem pont nem, úgyhogy fedőlakk: Astor Quick Dry illetve China Glaze Fast Forward. Így már jobb.

Összeségében: váltja a színt szépen, nem kell hűtőbe dugni a kezet hozzá, nem kis szenvedéssel de el lehet érni egy elfogadható manikűrt, fedőlakkal korrigálható a matt finish és valószínűleg a tartósságának sem árt. Erről még nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem hogy valaha magában fedőlakk nélkül tesztelném. Ha valahol nem volt egyenletes a fedés (és ez bizony előfordult a köröm széleinél pl) akkor ez a színváltásnál is fog látszani, ezt nem javítja a fedőlakk. Nagyon szép rá a nyomdázás, csak jól kell megválasztani a színt hozzá.

Eddig olthatatlan szerelemmel közelítettem minden egyes Dance Legend által kiadott lakkhoz. A régi üveg tökéletes, az ecset számomra nem idegesítő, mert szépen lakkozok a hagyományos vékonyabb ecsetekkel is, a formula mindig jó volt, szépen terült, nem nyűglődött, a legtöbb esetben 1 normál illetve 2 vékony réteges. Úgy tudom ez vontakozott a régi nem "Bow" ellenben ugyanúgy thermo lakkokra is, amit korábban kiadtak.

Ez az üveg viszont egy vicc. Pöttöm kis darab, utálatos lecsavarni, fogni, az ecset ennek következtében rövid és az én példányomnál még lehet hogy rossz irányba is lapított.
Csak annak ajánlom ezt a mókát aki gyakorlott lakkozó és/vagy nagyon türelmes, szeret szöszmögni a körmeivel és nem kap sírógörcsöt ha újra kell kezdenie az egészet. Tetszik a végeredmény, de nem biztos hogy mindezek tudatában is beszereztem volna.
Valahol szerelem, minden buktatója ellenére... egy nagyon-nagyon beteges vonzalom
. Afféle szeretlek-gyűlöllek kapcsolat lesz ez :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

. Afféle szeretlek-gyűlöllek kapcsolat lesz ez :-D

Hidratálók: Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)