BradoLife

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: higiénés kézfertőtlenítés. Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal engedélyével.

Összetétel: Etanol(72,9%), Propilénglikol, Aminometilpropanol, gélképző anyag, illatanyag.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél 100ml
Ár: A kettő együtt 1200ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
BradoLife Kézfertőtlenítő Ajándékba!
Ár: ajándékba adom , Eladó: lacrymosa88
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Tar/Pásztó, fizetés: személyes átvétel Tar/Pásztó vagy posta/Foxpost
hagane1994

2019. december 1.

próbáltam már sok félét, de eddig ez tűnik nekem a legkellemesebbnek és nem marad utána ragocsos érzet a kezemen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

gmaresz

2019. november 16.

Mindig magamnál hordom, nagyon szeretem, Illata kellemes, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Niki0215

2019. november 16.

Ár érték arányban is nagyon szuper termék, nem szárítja a kezem, az illata is jó....hamar beszívódik, mindig van a táskámban, nagyon praktikus....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Gabria

2019. október 31.

Használtunk már pár dobozzal ilyet, a magam és a párom nevében is mondhatom, hogy teljesen jó termékről van szó. Gyorsan beszívódik és az ára sem annyira horror.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Eniko95

2019. szeptember 8.

Nekem bevált, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Nekem bevált, nem hagy ragacsos érzetet.

Jansis

2019. május 15.

Nagyon jó az illata, tartalmaz alkoholt (=hatékony is) mindig tartok magamnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Nagyon jó az illata, tartalmaz alkoholt (=hatékony is) mindig tartok magamnál.

Adribogyi

2019. február 2.

Nagyon szeretem a kézfertőtlenítőket, mindig jól jön, bár jobban szeretem a kéztisztító kendőket, mint a zseléket, mert úgy érzem jobban tisztítják a kezet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

KuliKali

2019. január 18.

A kis kínaiba szaladtam be fertiért,és csak ezt lehetett kapni. Árban, bár nem a legolcsóbb (350-399),de még így is az olcsók között van. Kicsi kiszerelése praktikus,az adagoló kevésbé,sok minden beleragadt. Teszi a dolgát de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

angie91

2018. december 10.

Sosem fogom megérteni,hogy egy kézfertőtlenítőbe mi szükség van illatanyagra, ezért csak 4 csillagot adok. Gyorsan beszívódik, viszont mintha egy kicsit sok kellene belőle a helyes használathoz és mivel nem terül el szépen, így hamar elfogy. A funkcióját illetően csak reménykedem,hogy tényleg elpusztítja a bacikat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

eszti87

2018. november 23.

Nekem nem lett a szívem csücske. Mindig van nálam kézfertőtlenítő, így jó pár félét elhasználtam már, de őt nem sikerült. Engem valahogy taszít az illata - tudom, nem az a dolga egy ilyen terméknek, hogy finom illata legyen, de nekem nagyon szúrja az orromat, nagyon erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak