BradoLife

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolás

Víz nélkül tisztító és fertőtlenítő gél

Nem csak a jól ismert baktériumokkal, de a gombákkalés vírusokkal szemben is védelmet nyújt.

bernadettu

2019. január 13.

Köszönöm Picieri a tippet, hogy érdemes ebből a nagyobb pumpásból újratölteni a kis kiszerelést.
Ingázáskor SOS kézfertőtlentésre használom.
Nem hagy ragacsos nyomot, hamar felszívódik bár egy kicsit azért szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Ingázáskor SOS kézfertőtlentésre használom.
Nem hagy ragacsos nyomot, hamar felszívódik bár egy kicsit azért szárít.

Picieri

2018. október 2.

Mindig ezt töltöm a kis dobozkámba,így jobban megéri az árát. teszi a dolgát, ha nagyon sokszor, csak ezt használjuk, akkor szárít, ez nem váltja ki a rendes kézmosást, én csak sos helyzetekben használom. Kellemes az illata, de ez el is illan az alkohollal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Nekem sajnos taplòra szárìtja a kezem, de egyèb tekintetben elègedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Whistler

2018. január 19.

Munkámból adódóan rengeteg különböző társadalmi rétegből származó emberrel kerülök kontaktusba, így elengedhetetlen valamiféle kéztisztító használata. A legutóbb beszerzés alkalmával erre esett a választás, nem bántam meg. Nem hagy ragacsos nyomot, hamar felszívódik és megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Jelizz

2018. január 19.

nagyon jo! Erzem a fertotlenitest egy kis csipessel, de szeretem! jo az adagolasa es mar ertem hogy az egeszsegugybe miert hasznalnak ilyet 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Aspartia

2017. december 31.

Jó pár kézfertőtlenítőt próbáltam már, de ez marad a kedvenc. Kellemes, tiszta, semleges illat, nem hagy ragacsos érzést, a pumpa is megfelelő mennyiségűt pumpál ki. Ezt a nagy kiszerelést fogom újravenni és a kiürült kis nyomókás tartókba fogom átnyomni, hogy minden táskába jusson egy-egy. Ár-érték arányban is szuper, mert elég sokáig elég. Szerintem sokkal jobban megéri hosszútávon, mint egyesével megvenni a kis kiszerelést más márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

clara12

2017. november 1.

Kedvenc kézfertőtlenítőm. Nem ragacsos utána a kezem, mint a legtöbb kézfertőtlenítő után, kellemes, visszafogott illata van. A nagy kiszerelés sokkal olcsóbb, így érdemesebb azt venni és kiadagolni egy kisebb flakonba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 17.

Ez egy igazán praktikus termék, minden női táska kötelező darabja - szerintem - egy kis kézfertőtlenítő. Kis helyet foglal, mindösszesen 50 ml, és jó szolgálatot tesz, ha nincs lehetőség kézmosásra. Gazdaságos, igen kis mennyiség is elég ahhoz, hogy kellemesebb legyen a közérzetünk.
Nem olyan persze, mint egy alapos kézmosás, de remélhetőleg igaz az antibakteriális hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 17.

Nicy011

2017. július 16.

Ezt a nagy kiszerelést vásároltam meg még tavaly. Nagyon sokáig elég, mert nekem még mindig van belőle. Igaz, nem használom mindennap. A kis flakont szoktam belőle újratölteni. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Használat után tiszta érzetet nyújt. Mivel én kenem a kezem mindennap krémmel, ezért nem tapasztaltam szárító hatást. Nagyon erős alkoholos szaga van.
Egyszer arctisztitas után kipróbáltam a meggyötört pattanások fertőtlenítésére is, mert csak ez a fertőtlenítőszer volt kéznél. Nem gyulladt be a pattanás helye. Valószínűleg nem túl jó ötlet arcbőrre használni, de mivel nehezen múlnak a pattanasaim helyei, így én használom. Használat után lemosom, mert az erős alkohol nem tesz jót a bőrnek. Így, semmilyen egyéb problémát nem tapasztaltam. A termékre rákeresve találtam meg a spray változatot, amit biztosan ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Makk Zsuzsó

2017. március 26.

Mindig van a neszeszeremben, must have!
Napi max. egy használat még nem szárít agyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Mindig van a neszeszeremben, must have!
Napi max. egy használat még nem szárít agyon.

Hidratálók: Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak