BradoLife

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolás

Víz nélkül tisztító és fertőtlenítő gél

Nem csak a jól ismert baktériumokkal, de a gombákkalés vírusokkal szemben is védelmet nyújt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tonic

2020. május 20.

Jó, már amennyire egy ilyen jellegű termék az lehet persze.. de azon belül szerintem ez a jobbak között van, ez a kedvencünk, nem ragad, illata nem tolakodó, fertőtlenít.. persze az ára már rég nem ennyi, 1199, volt legutóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 20.

evasimonyi

2020. május 9.

Irodaba vettem meg anno, hogy a sok billentyuzet/telefon/kapucsengo/irattarto stb fogdosas utan neha attorolgessem vele a kezem
Karanten miatt hazajott velem, es mivel minden kezfertotlenitobol keszlethiany van, ezert a kis kezfertotlenito flakonobma most utantoltottem, es ezt hordom magammal, ha barhova mennem kell. Anno mentozesi/korhazi gyakorlaton is ezt a markat hasznaltuk (a fujos verziot, olyanom is van), tehat szuper a fertotlenito hatasa, es gyorsan beszivodik. Nekem egyaltalan nem hagy ragacsos erzest maga utan.
Kicsit kiszaradt azonban a kezem a sok hasznalattol, ami szerintem teljesen termeszetes, de a legenyhebb hatasu kezkremmel is tokeletesen rendben tudom tartani a borom, tehat ezert nem vonok le csillagot, mert szerintem alap hogy alkohol tartalmu termektol szarad a bor.
Ha lesz ujra keszleten, ujra fogom venni az irodaba, nagyon kenyelmes a pumpas adagolo, es nagyon sokaig eleg. Szuper az ara. Jomagam Rossmannban vettem anno, atlatszo flakonban, de ugyanilyen pumpaval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

LauraDorina

2020. március 20.

A legjobb! Nem ragad, fertőtlenít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 20.

A legjobb! Nem ragad, fertőtlenít.

bernadettu

2019. január 13.

Köszönöm Picieri a tippet, hogy érdemes ebből a nagyobb pumpásból újratölteni a kis kiszerelést.
Ingázáskor SOS kézfertőtlentésre használom.
Nem hagy ragacsos nyomot, hamar felszívódik bár egy kicsit azért szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Ingázáskor SOS kézfertőtlentésre használom.
Nem hagy ragacsos nyomot, hamar felszívódik bár egy kicsit azért szárít.

Picieri

2018. október 2.

Mindig ezt töltöm a kis dobozkámba,így jobban megéri az árát. teszi a dolgát, ha nagyon sokszor, csak ezt használjuk, akkor szárít, ez nem váltja ki a rendes kézmosást, én csak sos helyzetekben használom. Kellemes az illata, de ez el is illan az alkohollal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Nekem sajnos taplòra szárìtja a kezem, de egyèb tekintetben elègedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Whistler

2018. január 19.

Munkámból adódóan rengeteg különböző társadalmi rétegből származó emberrel kerülök kontaktusba, így elengedhetetlen valamiféle kéztisztító használata. A legutóbb beszerzés alkalmával erre esett a választás, nem bántam meg. Nem hagy ragacsos nyomot, hamar felszívódik és megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Jelizz

2018. január 19.

nagyon jo! Erzem a fertotlenitest egy kis csipessel, de szeretem! jo az adagolasa es mar ertem hogy az egeszsegugybe miert hasznalnak ilyet 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Aspartia

2017. december 31.

Jó pár kézfertőtlenítőt próbáltam már, de ez marad a kedvenc. Kellemes, tiszta, semleges illat, nem hagy ragacsos érzést, a pumpa is megfelelő mennyiségűt pumpál ki. Ezt a nagy kiszerelést fogom újravenni és a kiürült kis nyomókás tartókba fogom átnyomni, hogy minden táskába jusson egy-egy. Ár-érték arányban is szuper, mert elég sokáig elég. Szerintem sokkal jobban megéri hosszútávon, mint egyesével megvenni a kis kiszerelést más márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

clara12

2017. november 1.

Kedvenc kézfertőtlenítőm. Nem ragacsos utána a kezem, mint a legtöbb kézfertőtlenítő után, kellemes, visszafogott illata van. A nagy kiszerelés sokkal olcsóbb, így érdemesebb azt venni és kiadagolni egy kisebb flakonba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak