BradoLife

Ár:   990 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Collien, az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Ár:   990 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Normál

• Kéz-és bőrfertőtlenítő
  • Higiénés kézfertőtlenítésre
  • Bőrfertőtlenítésre
  • Baktericid (MRSA), tuberkulocid, fungicid, virucid (HBV, HIV inaktiváló hatású is)
  • Illatmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

georgina_95

2021. március 20.

Nagyon praktikus termék! Nem csak a kezeim, hanem kisebb felületek fertőtlenítésére is tökéletes! Bevásárlás után az autómban pillanatok alatt le tudok vele fertőtleníteni mindent IS! 🙂💕

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Mobara

2021. március 19.

Szuper termék, én még a telefontokomat is ezzel tisztítom, fertőtlenítem! Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

izabella73

2020. október 25.

A vírus helyzetre való tekintettel szeteztem be.Nagyon praktikus, sokáig kitart.Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Alkoholok: Ethyl Alcohol

A kozmetikumok közül az oldószerek, lakkok, parfümök előállításánál használják. Az etil-alkohol 70%-os oldatát, valamint egyéb etanoltartalmú oldatokat fertőtlenítőként, ezen belül bőrfertőtlenítőként is alkalmazzák. A baktériumokat, néhány vírust, valamint a gombát is elpusztítja.

Kis molekulasúlyú alkohol, ami bizonyos nézetek szerint szárító, irritáló hatással lehet a bőrre és elősegíti a szabadgyökök keletkezését, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található, más nézetek szerint viszont legtöbb erre vonatkozó kutatás in vitro volt, vagyis petricsészében nevelgetett sejteken, vagy izolált bőrmintákon, az életszerű helyzetekhez képest kimondottan extrém körülmények között vizsgálták a hatását a sejtekre (ilyen kutatási anyag például ez és ez is.), valamint nem számoltak a bőr legkülső, ún. szarurétegének védő (barrier) funkciójával sem.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: zsírsav.