BradoLife

Ár:   990 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Collien, az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Ár:   990 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Normál

• Kéz-és bőrfertőtlenítő
  • Higiénés kézfertőtlenítésre
  • Bőrfertőtlenítésre
  • Baktericid (MRSA), tuberkulocid, fungicid, virucid (HBV, HIV inaktiváló hatású is)
  • Illatmentes

georgina_95

2021. március 20.

Nagyon praktikus termék! Nem csak a kezeim, hanem kisebb felületek fertőtlenítésére is tökéletes! Bevásárlás után az autómban pillanatok alatt le tudok vele fertőtleníteni mindent IS! 🙂💕

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Mobara

2021. március 19.

Szuper termék, én még a telefontokomat is ezzel tisztítom, fertőtlenítem! Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

izabella73

2020. október 25.

A vírus helyzetre való tekintettel szeteztem be.Nagyon praktikus, sokáig kitart.Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Alkoholok: Ethyl Alcohol

Lásd denaturált alkohol.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: zsírsav.