Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Druszilla, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Fitte Love női deospray fűszeres rózsaillattal. Illata érzékeinre hatva kellemes hangulatba hoz. A gyengéd bőrápolást kombinálja a természetes frissességel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

henrietta93

2014. november 21.

nekem tetszik az illata! És meglepően tartós is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

nekem tetszik az illata! És meglepően tartós is! :)

Druszilla

2013. július 14.

Hát ez valami szőrnyűséges. Szokás szerint rohanva, "csak legyen valami" alapon kaptam le a polcról. Majd szembesültem a rózsaillattal. Nem tudom, hogy akik szeretik a rózsát, mit gondolnak róla, én eleve nem szeretem, ez pedig egyenesen kibírhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.