Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: Alex, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Madlene dezodorok tökéletes megoldást kínálnak mindenkinek és minden alkalomra.
Hosszantartó frissességet nyújtanak egész nap számos, divatos, egyedi illatban.

Boombapple

2017. július 6.

Ma fedeztem fel a DM-ben, mert meguntam a Balea izzadásgátlómat és szerettem volna egy új illatot. Mindet megszagolgattam és filóztam, hogy a lila vagy a kék legyen. Végül ezt választottam.
Olyan légies és könnyed az illata. Igazi nőies illat, én elsőre beleszerettem. Állandó illatnak el tudom képzelni, de elsősorban nyárra. :)

Amikor hazaértem és mutattam anyukámnak, mondta, hogy amikor fiatalabb volt, akkor az Impulse előtt ezt fújta magára. Ezek szerint ez időtálló parfümdeo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Roseblood

2014. június 19.

Jaj, ennek nagyon szeretem az illatát. :D
Izzadásgátló hatása nálam nulla volt, de a többi dezodornak is, szóval nem hibáztatom.
Egyébként viszonylag hosszan tartó illata van, egyesek szerint túlságosan "retro", de én szeretem, már többször is újravettem, és fogom is még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Jaj, ennek nagyon szeretem az illatát. :D

Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.