Bradoline

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lala, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Tartósan frissíti és szagtalanítja a lábat. Természetes illóolaj komponensei javítják és élénkítik a vérkeringést, fokozzák a dezodoráló anyagok hatását.

Bubucim

2018. január 28.

Ő a nagy Ő. :) Próbáltam Avonosat, Oriflame-eset. Ezektől az összeset, valamint Baleásat is.Ja és púdereket is használtam, de semmi. Mind közül csak ez ér vlmt. Már vagy a 15. flakonnal fogyasztom. Elég izzadós a lábam, sőt gomba is elő szokott jönni. Mióta ezt használom, nyoma sincs. :) Nekem nem szárít, mert minden este használok lábkrémet, mert a sarkam egyébként száraz. Szóval mióta ő belekerült a kosaramba, nem is kísérletezgetek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

RenaTasi

2017. december 3.

Sziasztok!
Ez a termék legjobban a hónaljon válik be, higgyétek el nekem!
Mivel én nagyon de tényleg NAGYON izzadós típus vagyok,
ez nyilván kellemetlen szagokkal is társul.
Kipróbáltam ezt a terméket a hónaljamon,
majd kb 5 perc elteltével bekentem egy golyós dezodorral óvatosan.
Abszolúte semmi irritációt nem okoz, sőt, egy csoda, amit ez a termék művel!!!
Nekem megkönnyítette a mindennapjaimat, sokkal magabiztosabban viselek világos felsőket is,
és a szagok miatt sem kell aggódnom immár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Sziasztok!
Ez a termék legjobban a hónaljon válik be, higgyétek el nekem!
Mivel én nagyon de tényleg NAGYON izzadós típus vagyok,
ez nyilván kellemetlen szagokkal is társul.
Kipróbáltam ezt a terméket a hónaljamon,
majd kb 5 perc elteltével bekentem egy golyós dezodorral óvatosan.
Abszolúte semmi irritációt nem okoz, sőt, egy csoda, amit ez a termék művel!!!
és a szagok miatt sem kell aggódnom immár.

barbusus93

2017. augusztus 17.

Több lábsprayt próbáltam már a mindennapos harisnyaviselés problémái miatt. Viszont jelenleg, amit eddig kipróbáltam nálam ez volt a legjobb. Nagyon kellemes hűsítő érzést és illatot (mondjuk az elején kissé tolakodó) nyújt. Ráadásul nem színezi el a fekete harisnyát sem. A nap végén kevésbé erős de még érezhető hatása van. Szerintem ennél a terméknél maradok most egy pár hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

sztinke

2017. augusztus 6.

Kifejezetten jó az izzadás ellen, és szagtalanít, viszont nekem nagyon szárítja a talpam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

blankasara

2017. augusztus 6.

Nincs viszonyítási alapom, lévén ez az első lábápoló spray, amit kipróbálok.Jó áron van, az illata számomra kellemes, de tény, hogy erős. A lábam jól eső hűvös érzetű és a nap végére sem kellemetlen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

szilviakiralyno

2017. június 17.

Határozottan jó termék, és hatékony. Illata is kellemes, nekem legalábbis. Ápolt, tiszta hatást kelt, és frissítés mellett a fáradt lábaknak is jótékony. Hatása egész nap kitart. Mentás és gyógynövényes hatóanyagai illatában is érezhetőek, szerintem sokkal szuperebb termék, mint néhány "nagybetűs és nagynevű" hasonló termék. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

barbonca

2017. június 6.

Fullasztó, akármennyire keveset fújok, egyébként pedig semmit nem ért, akkor sem, amikor centiről centire fújtam végig az erkélyen, hogy ne fulladjak meg tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Aylawitch

2017. május 9.

Amióta rátaláltam, azóta ezt használom! Nekem remekül bevált! :) Főleg nyáron imádom amikor meleg van, mert hűsítő és kellemes a felforrósodott lábat befújni vele. Intenzív mentolos illata van, de egyáltalán nem zavaró, és nap közben elillan. A hatása fantasztikus. Egész nap frissen, üdén, szárazon tartja a lábat és az ára is verhetetlen! Amíg gyártani fogják és nem változtatnak rajta, én biztos hogy ennél maradok. Már sokszor újravásároltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Vvn

2017. május 3.

Gondolom megváltoztak az összetevői.
Nincs tolakodó szaga, enyhén mentolos illata van.
Púderes hatást hagy maga után. Eddig jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Gondolom megváltoztak az összetevői.
Nincs tolakodó szaga, enyhén mentolos illata van.
Púderes hatást hagy maga után. Eddig jó. :)

Melcsi922

2016. december 13.

Teszi a dolgát,nagyon jól felfrissíti a lábamat.Csillagos 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Teszi a dolgát,nagyon jól felfrissíti a lábamat.Csillagos 5ös.

Hidratálók: Propylene Glycol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.