Brelil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 5.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Biológiai argánolaj alapú folyékony kristály.

Erőt, extrém fényt és rugalmasságot ad a száraz,igénybevett hajnak anélkül,hogy zsírossa tenné azt.

fttirza

2013. június 26.

Nos nem mondhatom róla,hogy tökéletes,messze nem az,de pl a schauma új olajánál egészen biztosan sokkal jobb. Azt ne vegyétek meg,óriási hiba! Ez a termék meg sem közelíti ugyan a milch shake-es olajat,amit imádtam,de arra,hogy amikor nincs az embernek pénze arra,hogy a legdrágább és legjobb hajápolót vegye,de még is kéne valami,ami legalább annyira szinten tartja a hajának az állapotát,hogy ne menjen teljesen tönkre,arra megfelelő. Egy biztos,vizes hajon semmiképpen sem szabad használni,mert kezdhetem elölről a hajmosást,annyira zsírosít,még úgyis,hogy csak a végére kenem a hajamnak. Száraz hajra viszont egészen jó eredményeket értem el,csak sokszor kell belőle használni. 3-ast kap tőlem,mert végső mentőövnek jó,de nem lettünk örök barátok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

evi_iv

2012. november 22.

Sajnos meggondolatlanul vettem meg ezt a terméket!:(
Ugyanis telis-tele van szilikonnal!Akkor meg ugyebár hiába van benne biológiai argan olaj!:(:(:(
Egyébként a használatával nincs gondom,de tényleg csakis törölköző száraz hajra szabad alkalmazni,szárazra nem!
Megfelelően alkalmazva szép selymes, könnyű ,puha tőle a hajam.
Csak hát ez a sok szilikon!:(

Ja azt még hozzá tenném ,hogy a magyarországi forgalmazó az eredeti olasz szöveget amin rajta vannak a pontos összetevők,egyszerűen csak leragasztotta egy címkével,amin csak a használati útmutató és a reklám szöveg van,az összetevőket pedig lásd a csomagoláson,amit ugye leragasztottak,és nem azzal a könnyen felpördíthető kis ragasztott fülivel,ami a deokon megtalálható.
Az vásárló meg nem teheti meg,hogy lekapirgálja a címkét,hogy meglássa a lényeget,mert akkor megrongálja a csomagolást!
Hát szabad ezt megtenni???
Sajnos szabad!
De mindezek után hozzá tenném,hogy egyedül én vagyok a hibás ,hogy megvettem,mert nem szabad bedőlni egy jól hangzó szlogennek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

Sajnos meggondolatlanul vettem meg ezt a terméket!:(
Megfelelően alkalmazva szép selymes, könnyű ,puha tőle a hajam.
Csak hát ez a sok szilikon!:(

Hát szabad ezt megtenni???
Sajnos szabad!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil